Wpis z mikrobloga

@smialson: Szkoda, że Stanowskiemu najlepiej wychodzi oranie tylko takich tytanów intelektu jak Najman, burmistrz Wielunia czy Janoszek. A docisnąć Michniewicza o niejasną przeszłość to już niet. xDD
  • Odpowiedz
  • 2
@missioncritical: Ogólnie spoko, że powiedział prawdę o tej całej Janoszek - ale fakt, że ludzie specjalnie przyjechali na lotnisko zobaczyć dziennikarza udającego gwiazdę Bollywood i jeszcze z nim tańczyli, żenada.
  • Odpowiedz
@smialson: nie, nie spoko, bo tą babkę i tak mało kto znał, a jej kłamstwa prędzej czy później same wyszłyby na jaw. Gość zrobił skok na sławę i kasę. Nie ma żadnego pożytku z tego co on robi w tym temacie ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
  • 2
@missioncritical:

nie, nie spoko, bo tą babkę i tak mało kto znał, a jej kłamstwa prędzej czy później same wyszłyby na jaw.


Akurat ją kojarzyłem z "Twoja twarz brzmi znajomo". A co do ujawnienia jej kłamstw - nie ma takiej pewności, że ktoś by to ujawnił.
  • Odpowiedz
@smialson: Stano zrobiłby lepszą robotę, gdyby zweryfikował chiński sukces Bayerfull. Tylko wtedy uderzyłby w ukochane przez obecną władzę środowisko disco polo. Rozgłos by zyskał, ale obrońców Sławka na bank ma wśród swoich widzów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@smialson: Bayer Full to Sławek Świerzyński, który powraca do TVP niczym bumerang i nadal powtarza farmazony na temat milionów sprzedanych w Azji płyt ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i o Bayer Full słyszało pewnie więcej osób niż o tej Natalii przed tą całą aferą.
  • Odpowiedz
@smialson: jeszcze jakiś czas temu widziałem, że był, ale teraz sprawdziłem i widzę, że pod koniec zeszłego roku się obraził na państwową telewizję. Cytuję za wirtualnemedia "Nadal traktuje się nas jak niedouczonych i zapyziałych muzykantów" - czyżby nawet na TVP był to za duży paździerz? XD
  • Odpowiedz