Wpis z mikrobloga

@filip-m jedynym sposobem, by zatrudnili kogoś, ktoś musi złożyć wypowiedzenie i być pewnym odejścia (odrzucając wszystkie propozycje). Wtedy manager dostaje obstrukcji i zatrudniają kogo popadnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@filip-m: Miałem tak w jednej firmie. Blisko końca próbnych 3 miesięcy zadzwoniłem do szefa pogadać o przedłużeniu umowy. On zachwycony, zespół zachwycony (no wiadomo skoro #!$%@?łem jak małpa), a Ja mu zburzyłem marzenia i mówię - no właśnie, bo Ja #!$%@? ;)
Nie ma co dla durnego korpo tracić zdrowia i życia.
@filip-m: Myślę, że nawet 6 msc urlopu by nie pomogło. Po powrocie od razu by to samo było :( Zmobilizujcie się by wszyscy razem iść do przełożonego, albo miej #!$%@? i będzie Ci dane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sayanek miałem podobną sytuację robiliśmy w 3 robotę dla lekko 4 ogarniętych osób. Cięgle obiecywali że nam jeszcze jedna zatrudnią i będzie git. Po pół roku koleżanka się zwolniła i zaczeła wybierać cały zachomikowany urlop, czyli z 3mc wypowiedzenia pracowała 2 tygodnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zostaliśmy z kumplem we 2 i ciągnęliśmy robotę za 4 osoby nie mogąc liczyć na wolne dłuższe niż 2 dni. Dostaliśmy podwyżki
@filip-m ataki paniki i moja wizyta u lekarza mi wiele dały do myślenia xD zluzuj, nie zdążysz to Cię nie zwolnią. Ostatecznie nic się nie stanie, najwyżej raportuj co chwile i ostrzegaj ze się nie wyrobicie
@filip-m: #!$%@? u mnie menedżment dostał sraki i stwierdził że nam śrubę dokręcą bo robiliśmy tylko 300% normy a tak nie może być że ogarniamy tylko proste tematy a trudniejsze zostawiamy -działka prawna- i że sie nie błaźnimy przed sądami jakimiś bzdurnymi wnioskami, a jak sie nie podoba to wypeirdalać, bo inni już w kolejkach czekają na nasze miejsca. jednym słowem zostaliśy zmieszani z błotem za to że przynosimy co miesiąc
via Android
  • 0
@mstasiek zmienili nam z 2 miesiące temu menago i zaczęło się sypać, a teraz ten menago sam wypie*dala z tej firmy bo nie wyrabia a szmaciura nad nim go tak cisnęła, że zmiękł i dał se spokój