Wpis z mikrobloga

@kuite22 o w porządku myslalem ze troll. Ogólnie to interesuje się blockchainem oraz zupełnie różną dziedziną - giełdą i algotradingiem etc. Byłbyś mi w stanie doradzić, w którą strone lepiej iść, rozwijać się? Jestem aktualnie przed studiami informatycznymi, ale chce już w wakacje poogarniac tematy, które mnie interesują, ale ciężko stwierdzić na który z nich przeznaczyć więcej czasu. Fajnie by było jakbyś napisał jak to wyglada z twojej strony :) dzięki
@kuite22 gra na giełdzie to 100% twoich dochodów czy pracujesz w jakiejs firmie, w której piszesz taki kod. W jakim języku piszesz? Ja ogarniam pythona, lecz ucze się mqla5 zeby w obrębie mt5 sobie to tworzyć. Myślałem o blockchainie jako czymś pewnym, bo stawiam na mocny rozwój tej technologii. Dziękuję, za poświęcony czas, serio doceniam nawet taką któtką odpowiedź, z fartem :)
@Ap-maokai-abuser: zostaw mql i mt5, no chyba że sprawia ci to przyjemność. Giełda dla mnie to dodatek, głównie programuje. Blockchain też dobry pomysł, możesz spróbować zostać blockchain devem, mała konkurencja i dobra kasa, na inwestowanie przyjdzie czas, na trading również