Wpis z mikrobloga

Wam tez rodzice wmawiali dziwne rzeczy w dzieciństwie? Typu np jak podjeżdżał na wasze zadupie furgon z lodami to zeby nie podchodzić po wezmą i porwia was, mimo ze inne dzieciaki biegały i kupowały lody albo inne surrealistyczne rzeczy które miały za zadanie nastraszyć a w efekcie ryły banie #przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: być może gadali tak, bo lody w tych furgonetkach to kosztowały jak złoto. Chociaż to i tak marne usprawiedliwienie, bo co to było dać te kilka złotych aby twoja pociecha miała radość z loda z furgonetki do końca dnia?? najwidoczniej nasi rodzice tego nie rozumieją, bo prawdopodobnie wygrali rodzicielstwo w paczce czipsów lay's
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Mój stary tylko taki był, matka na szczęście normalna
Kilka tych głupot pamiętam do dzisiaj: żebym nie wchodził gdzieś dalej w głąb ciemnej piwnicy bo tam siedzi dziad który porywa dzieci, że ten taki pionowy wystający znaczek na mercedesie to celownik do potrącania ludzi (xD) no i żebym nie przynosił zabawek na mszę do kościoła bo ksiądz się przestraszy i ucieknie (xDDD)
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Mi się to nie odbiło, ale z kontekstu wypowiedzi babci wynikało, że na tej blaszcze od szamba to ogrom osób tutaj potonęło, a babci chodziło o ogólnie o takie rzeczy np. wpadnięcie do studni. I miałem swojej wyobraźni dwóch jakiś bardzo dalekich kuzynów i wiele innych osób, którzy tam potonęli. Ci kuzyni to sobie wyobraźiłem, że utonęli w latach osiemdziesiątych.
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck z końca dzieciństwa pamietam ze przebitka była co najmniej razy dwa niż w sklepie no ale wciąż to było pare złoty, i jak rodzic nie ma pare złoty raz na pare dni dać dla dziecka to powinien być wykastrowany jak zwierze żeby się nie mnożyło, no ale na wagon szlugow było
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny z tym księdzem dobre, a propo dziada w piwnicy to mi się przypomniało jak raz spałem u babci i wisiał taki obraz drzewa ale miał oczy i twarz i to był taki las, normalnie się nie bałem tego obrazu bo nie był jakiś straszny czy coś ale babcia powiedziała ze ten potwor zjada ludzi…
Albo jak babcia kupiła zestaw kolorowych szklanek i chciałem się z jednej napić orenzady to powiedziała ze
  • Odpowiedz
@PrawaRenka o to w punkt,zdziwienie ze koledzy są dynamiczni, wszędzie latają a ja siedzę przed oknem żeby nie porwał mnie nikt i żeby rodzice mieli mnie na oku potem hurt durr co z ciebie za dziecko aspołeczne
  • Odpowiedz
@Ca_millo raz siedziałem u takiego pedagoga może miałem ze 8 lat wypełniałem jakieś ćwiczenia, ona tam gadała przez telefon i mówiła do kogoś ze coś się jej znaczy tej pedagog w oko stalo i tak drapie i drapie że aż w końcu jej to oko wypłynie chyba zaraz to się przestraszyłem, na szybkości wypełniłem te ćwiczenia na inteligencje czy co to było i uciekłem z gabinetu bo nie chciałem patrzeć na wypływające
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: "Jak będziesz niegrzeczny to cię pająki za obraz wciągną", tak mnie babcia straszyła pająkami zza obrazu, taki wiszący z dżisasem miała, pochylony. Od cholery tam pająków było, a właściwie pajęczaków z tymi chudymi nóżkami. I teraz prawie 4 dychy mam na karku i #!$%@? boję się pająków...
  • Odpowiedz