Wpis z mikrobloga

Ograniczanie podaży w praktyce.
Pod koniec tekstu z obrazka przebłyski zdrowego rozsądku u przedsiębiorcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętajcie, musi być drogo!

Link:
https://miasta.tokfm.pl/miasta_tokfm/7,185052,29910092,trudna-sytuacja-na-rynku-drewna-wlasciciel-tartaku-i-skladu.html#s=BoxOpImg9

#nieruchomosci #domyszkieletowe #ekonomia #gospodarka #inwestycje #finanse #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #budownictwo
TeslaPrawdziwy - Ograniczanie podaży w praktyce.
Pod koniec tekstu z obrazka przebłys...

źródło: ograniczanie podaży

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@TeslaPrawdziwy pan Janusz pewnie w tym roku nie zmieni sobie swojej klasy S na nowszy model, bo Areczkom wzrośnie minimalna i będzie trzeba na lizingach oszczędzić te 6-7k by było na wypłaty. Ehh ciężko faktycznie jeździć dwuletnią S-klasą.
  • Odpowiedz
@TeslaPrawdziwy:

to ze jakis random z biznesu lisciasto-iglastego tak pisze, nie znaczy ze ma racje, tak samo haha123 nie ma monopolu na nieomylnosc.

Gdyby nbp nie robilo sobie jaj, to pewnie warto miec zawsze jakas gotowke, z drugiej strony obecny poziom "dbania o wartosc pieniadza" moze sie finalnie skonczyc srednio ciekawie, wg mnie najgroszy jest obecny stan - tzn inflacja tam 13%, podwyzki minimlanje rok w rok po 20% - ot,
  • Odpowiedz
pan Janusz pewnie w tym roku nie zmieni sobie swojej klasy S na nowszy model, bo Areczkom wzrośnie minimalna i będzie trzeba na lizingach oszczędzić te 6-7k by było na wypłaty. Ehh ciężko faktycznie jeździć dwuletnią S-klasą.


jesli to takie proste, wszyscy powinnismy rzucic robote i sprzedawac deski.... zrobmy tak - ceny desek na skutek konkurencji spadnie :)

Tak jak smiesza mnie wysokie marze deweloperow ale nie dlatego ze sa januszami, tylko
  • Odpowiedz
@TeslaPrawdziwy:

ja nie odnosilem sie do tego, tylko ktora strategia lepsza: czy kisic hajs bo trudne czasy, czy odwrotnie - wydawac poki cos warte

To ze jakies branze maja problemy wieksze lub mnijesze to nie neguje, ale z tego co mnie mnie dociera to jest dobry rozrzut - jednym wiedzie sie naprawde dobrze, inni rzeczywscie maja spore problemy - zalezy gdzie sie biznes ulokowal na rynku i w jakiej branzy, moze
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, musi być drogo!


@TeslaPrawdziwy: póki co jest drogo i tylko drożej - ceny cały czas #!$%@?ą z miesiąca na miesiąc. Z resztą jak może być inaczej, skoro inflacja spot to 13% r/r?

Próbujesz tutaj przepchać tezę, że wcale tak nie jest i wszystko wokół gwałtownie tanieje? XD

Ceny cały czas rosną, firmy coś tam sobie pomamroczą pod nosem, ale następnego dnia znowu obetną podaż, produktów na rynku będzie coraz mniej,
  • Odpowiedz