Wpis z mikrobloga

@LubiePieski: ile to razy już był poruszany temat tego, że chociażby PIS wykorzystuje farmy trolli. Myślisz, że co takie trolle robią? Możesz mi to opisać?
Nie sądzisz, że to jest wielce prawdopodobne, że właśnie zajmowałby się między innymi atakowaniem partii opozycyjnych w internecie?

Jasne, Konfederacja sama często dostarcza materiału, który atakują również normalni ludzie. Ale jest cała masa wpisów robionych w złej wierze, przekręcających słowa, manipulujących i stosujących taktyki niczym pokazywanie
Jasne, Konfederacja sama często dostarcza materiału, który atakują również normalni ludzie. Ale jest cała masa wpisów robionych w złej wierze, przekręcających słowa, manipulujących i stosujących taktyki niczym pokazywanie Tuska mówiącego "Für Deutschland" sto razy dziennie. Podobieństwa są uderzające.


@Gumaa: i to jest wlasnie dowod, ze robia to platne, albo malo platne trolle.
Serio nie potrzeba wiele zeby osmieszyc konfe xD ale chyba kazdy wieksza krytyka czy wysmiewanie konfy jaka widze opiera
@yhbgrobdoivbvwamsv: dokładnie. Ja nie mam problemu z krytykowaniem Konfederacji w sposób merytoryczny i bez manipulacji. Sam ich krytykuję za ich głupie pomysły. Chociażby ich sprzeciwianie się dyrektywie UE o zalewaniu nieużytków. Mam wrażenie, że wynika ona głównie z niedoinformowania i zrozumiałej niechęci do przykazów z góry.

Z kolei masa ludzi tutaj powiela fejki po tysiąc razy, że ktoś chce zakazać rozwodów i inne tego typu bzdury XD