Wpis z mikrobloga

Mam dwa szybkie pytania dla znawców #diablo2 #diablo2resurrected #d2r gram coś tam online. Raczej klikam
1. drugi akt boss Duriel, 7 grobowców za pierwszym razem jak go dropie to wiem w którym jest bo mam znał z tajemnego sanktuarium ale za kolejnym na tym samym poziomie trudności będzie zawsze w tym samym? chyba lokalizacja tej komnaty się zmienia.
2. krowi poziom można otworzyć raz na dany poziom? raz na normalu, raz na koszmarze i piekle?
drugi raz nie dropi ta noga w Tristam

  • 12
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zzbkk

1. Nie licząc maphacka który cie pokieruje (ale nie każdy używa i nie wszędzie można) to pamiętam, że opcją było sprawdzić którego symbolu brakuje u Demonologa (quest przed durielem w Sanktuarium) ten brakujący symbol to ten właściwy. Zajmuje sporo czasu :p

2. Krowi poziom możesz otworzyć raz per gra, na każdym poziomie. W Diablo 2 po zabiciu króla na danym poziomie uniemożliwiało ponowne otworzenie portalu- ale w Resurrected chyba to zmienili
  • Odpowiedz
  • 1
@zzbkk 1.sprawdzasz tam gdzie stoi Demonolog w stanktuarium. Zawsze w innym miejscu, więc to dużo roboty.
2. jak chcesz drugi raz iść na krowy to musisz nową grę zrobić, noga dropnie normalnie. W starym Diablo 2 po zabiciu Króla nie można było już tworzyć nowych portali (wejść w kogoś można było), w D2R zmienili i można zabić Króla swobodnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fevx @sprawek @mega-ubogi-czlowiek
no to #!$%@? trochę z tym krowim poziomem bo niby tam dropią dobre bazy pod słowa runiczne a ja nie wiele zabrałem z tego bo nie było unikatów tylko właśnie te szare
#!$%@?ć tego Duriela wczoraj za 3 razem jak u niego byłem chyba podało mi tylko 5 zwoi niebieski więc super drop na taki czas poświęcony
  • Odpowiedz
@zzbkk 1. Musisz zawsze szukać grobowca z odpowiednim znakiem. Jak masz zrobioną laskę i zabitego Demonologa to sprawdzaj quest - będzie znak, co grę inny.
2. Krowi poziom otwierasz bez limitu (dotyczy D2:R) - noga zawsze dropi, jeśli jej nie masz w ekwipunku/skrzynce. Można jej nie zauważyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@salad_fingers panie ja ledwo 70 trapsinką wybiłem i leżę o kwicze teraz na piekle za słabe mam wyposażenie ale #!$%@? lepszego nie mogę wydropic.
chciałem podnieść klasę unikatów ale brakuje run
  • Odpowiedz
@zzbkk: hehe, 70 poziom i już kokosy by chciał znajdować :) jaki magic find? Jak masz 70 poziom i słabe wyposażenie to zacznij od runów na Andy, przy 100 coś fajnego już pewnie znajdziesz. Na krowach podobnie, to nie jest tak, że raz pójdziesz i znajdziesz bazy pod wszystko. Jeśli szukasz konkretnych przedmiotów, to tu możesz znaleźć jaki mają droprate.
  • Odpowiedz