Wpis z mikrobloga

@ceo_of_ldar:
Sporo (większość, też zależy jakie miasto) mieszkań które pozwala się wynająć na dłużej niż miesiąc ma zniżkę miesięczną, jak tak ustawiłeś wyszukanie to pewnie dlatego pokazuje.

Znany tip jest, że jak ktoś chce wynająć coś na 25 dni, to warto sprawdzić mieszkania 28 dni, bo zdarza się często, że jest taniej niż za krócej, ale mało kto tak podróżuje i bierze airbnb.
@Deykun: szukałem w Azji na 4 miesiące i tam są same promocje. Nie planuję na razie zaklepywać, jedynie się rozglądam. Pytam, bo nie chcę się zdziwić jak okażę się, że znalazłem pokój z łazienką za 600zł/mc (na promocji z 1300zł/mc) i nagle przy rezerwacji okaże się, że dochodzą jakieś dodatkowe koszty i popsuje mi to plany i budżet
@ceo_of_ldar:
W tych miesięcznych czasami gospodarz daje dupy i jest zniżka 95% zamiast 5%, ale zdarzają się całkiem fajne.

Jak masz wybrany filtr i napiszesz do gospodarza to może ci potwierdzić wszystko, bo ma podgląd oferty z wybranymi datami etc.
@ceo_of_ldar:
Jak widzisz taką ofertę to właściciel się #!$%@?ął (wystarczy dać przedział dat w filtru na miesiąc ponad, oddalić mapę i suwak ceny mniej niż 1000 by znaleźć takie pomyłki) i zwracam uwagę, bo się zdarza, jak są promocję -30% to spokojnie powinno działać.
https://www.airbnb.pl/rooms/909360533264867519?adults=1&children=0&enable_m3_private_room=true&infants=0&location=Europa&pets=0&check_in=2023-10-10&check_out=2023-11-07
Deykun - @ceoofldar: 
Jak widzisz taką ofertę to właściciel się #!$%@?ął (wystarczy d...

źródło: oferta

Pobierz