Wpis z mikrobloga

przecież to są faszyści gorsi od pisu, zanim się zorientujecie będzie nakaz chodzenia do kościółka ? A gospodarka ? No sry nie dało się


@thestructor: czy ten faszyzm jest teraz z nami w pokoju?
Przeciez konfa to jest jedyna wolnosciowa partia, czego Ci konkretnie chca zakazać poza zabijaniem dzieci?
Dla mnie faszysci to chcieli segregować spoleczenstwo na zasczepionych i niezaszczepionych, wprowadzać godzine policyjna i zakazywać wchodzenia do restauracji bez waznych certyfikatow.
tonietak_jak-myslisz - >przecież to są faszyści gorsi od pisu, zanim się zorientujeci...

źródło: FzshVnQXgAAsOUt

Pobierz
ja jestem katofaszystą, dla mnie bomba.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: przynajmniej już się z tym nie kryjecie. W sumie to gardzę wami jeszcze bardziej niż gardzę zwolennikami pisu. Wyborcy pisu przynajmniej niszczą ten kraj z powodu swoich samolubnych interesów, a wy chcecie zniszczyć ten kraj w imię jakiś żydowskich, pustynnych bajek.

Tak czy owak będziecie świetnym koalicjantem (a raczej przystawką) dla pisu.
czy ten faszyzm jest teraz z nami w pokoju?


@to_nie_tak_jak-myslisz: btw nawet autor wpisu, który ty popierasz i bronisz z dumą pisze o sobie, że jest 'katofaszystą', ale co tam, konfederacja i jej zwolennicy to w ogóle nie są faszyści, w ogóle xD