Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi @PZt37 @Fabriczo
Ja słyszałem o wykolejonej akcji gdzie jego zakład pogrzebowy(?) nie wydał ciała zmarłego rodzinie i jeszcze on osobiście tam coś odwalał, szantażował i robił "bekę" z bliskich zmarłego
To chyba on przywiózł Ewe Lipkę do Konona i zachowywał się jak czubek, gdzie nawet Fiodor patrzył na niego jak na niezdrowego. Było nagranie z tego
Podobno też ma sporo tzw. "nowoczesnych kurników" i finansowo jest ustawiony mocno
Zastanawia mnie też
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Śliski typ, teraz się do Gawiny dowalił i pisze na nią "zawiadomienia" - chyba się przerzucił na tamto Uniwersum. Jeśli Sradek z nim wchodził w komitywy to nawet nie zdaje sobie sprawy, że to się może obrócić przeciw niemu, kwestia czasu
  • Odpowiedz
Dziękuję wszystkim szanowne państwo, niech wam mleczka i kokokoli nie zabraknie.

@Barszczukarp: teraz już kojarzę temat z tvn. Przy tym co odwalił z zakładem pogrzebowym wszystkie inne akcje to pikuś. Widać, że to jakiś giga-psychol, który swoim skrzywieniem może przyćmić nawet srawka i kosno.

Zastanawia mnie też czy ci wszyscy "trupiarze" od Wieśka Choińskiego i Kononowicza to nie jego sprawka


@Barszczukarp: to jest mega ciekawy wątek, też mnie to nurtuje.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi typ nagrywa się na intro do kanału Obleśny człowiek czyli oficjalnie współpracuje ze Świnią z Bielska. Na dodatek kanał Orzeł ulicy na którym Sławek chodzi i nagrywa bezdomnych po Bielsku Białej to dawny kanał Vornesta tyle że nazwa została zmieniona
  • Odpowiedz
@Barszczukarp: tak było i masz rację że oni wszyscy się tam znają i adorują. W internecie bohaterzy i walka a prywatnie i przez telefon kumple. Show musi się kręcić chcą kasy od widzów oraz popularności.
  • Odpowiedz
@Witch22: nie wiem czy bawi, bo kompletnie nie znam tego uniwersum. Tyle co się mogę wypowiedzieć to w kwestii tego typa. A tam było jeszcze milion różnych #!$%@? wątków. Męczenie tego księdza telefonami, jakieś łażenie za ludźmi i wbijanie do ich domów i tym podobne. Umówmy się że nie jest to normalne.

Nawet sam rudy (jakoś na początku covidu) odciął się od niego, bo wiedział że to #!$%@? akcje. Na ile
  • Odpowiedz