Wpis z mikrobloga

a ten ziomek od nich po takim kwasie jaki tu został ujawniony to na twitterku jest jakąś personą teraz i udaje, że nic się nie stało xdd


@Mega_Smieszek: ten ziomek od nich, to zrobił dalej karierę w marketingu tylko wykopki nie skumały bo poza wykop nie wychodzą Xd a nie raz wykopywały na główną jego akcje marketingowe :D
  • Odpowiedz
@Szokatnica Może tem Solgaz wróci do niego jak bumerang. W necie nic nie ginie


@Mega_Smieszek: bo myślisz, że jego pracodawcy X-kom czy Green Cell których miał to nie wiedzieli nic o tym wszystkim xD To raczej dlatego go jeszcze zatrudnili :p ale coż ja tam wiem, to poważny portal z poważnymi obrazkami, i my też jesteśmy poważni xD
  • Odpowiedz
@Szokatnica ??? No to chyba logiczne, że skoro był tu skuteczny do pewnego momentu to warto takiego gościa zatrudnić. Mi chodzi o sytuację kiedy community ogarnie te wszystkie kaszki na szybko i zapalniczki za dobre opinie xD
  • Odpowiedz
??? No to chyba logiczne, że skoro był tu skuteczny do pewnego momentu to warto takiego gościa zatrudnić. Mi chodzi o sytuację kiedy community ogarnie te wszystkie kaszki na szybko i zapalniczki za dobre opinie xD


@Mega_Smieszek: ale jakie community? Community ogarnęło i już dawno obśmiało ten temat, kiedy kaszka szybko płacze xD tlyko wam się przypomniało po nie wiem 8 latach xD

a ja muszę ten tag w końcu #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Szokatnica Community wykopowe. Wiesz, że to działa też w drugą stronę? Wykop dla twitterowców to takie gówno na które nie warto wchodzić. Afera była dawno. Zresztą przypomniałem sobie, że kiedyś już czytałem na tym tagu jak go bronisz, więc podejrzewam że to ty jesteś na kolejnym multi, bo on lubił sobie założyć kilka kont xD Masz jeszcze jakieś zapalniczki? xD
  • Odpowiedz