Wpis z mikrobloga

@katuluu: brawo, jak to jest łykać i powielać
ruską propagandę, dobrze? Widzę, że się już nawet nie kryjecie.
Konfiarz powiedział, to ty jako ich piesek szczekasz jak ci kazano.

10 milionów Polaków zginęło w czasie II wojny? Haha, podaj mi nazwiska ich wszystkich, inaczej to bzdury. Ta sama logika.
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas

No odpowiedz dlaczego UN do dzisiaj nie przekazalo listy pomordowanych a "spolecznosc miedzynardowa" nie zgadza sie na miedzynarodowe sledztwo.

Jedyne co wiadomo, to ze USA i Ukraina przypisuje zbrodnie Ruskim na podstawie "sledztwa" przybudowki CIA Bellongcat
  • Odpowiedz
a jak ma nie boleć że są ludzie którzy głosują na partię sympatyzującą z ruskimi?

@aarahon: To prawda, fakt że Lewica ma jakiekolwiek poparcie w tym kraju jest jakimś nieporozumieniem.
  • Odpowiedz
@rsnbl: No jeżeli gromadzisz "dream team" pokroju Brauna, Roli, Sochy i bronisz anty-polaków pokroju Olszańskiego, czy Sykulskiego, to jest automatyczna dyskwalifikacja. No ja przepraszam, ale na Konfę zwyczajnie nie da się głosować.

Każda opcja poza PiS jest od nich lepsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@jaqqu7 Nie bądź śmieszny, na oszołomów z Lewicy? Na donosicieli i zakłamanców z PO? Na chkragiewki z PSLu albo ukryta opcje Platformy, czyli Holownie?
Przecież to jest takie szambo, że musiałbym nie mieć do siebie szacunku, żeby oddać na nich głos.
  • Odpowiedz
@jakno: z racji, że moderacja usunęła moją odpowiedz, piszę jeszcze raz

na serio:
Z dwojga złego wolę Kidawę-Błońską niż Brauna czy Korwina. Nierealnych zmian w podatkach pana memcena też nie chce a jak tylko słyszę o czymś takim jak nierozerwalne małżeństwo to mnie szlag jasny trafia.
No i obecnie z ruskimi też mi nie po drodze także wolę już UE
  • Odpowiedz
  • 5
@katuluu @katuluu

@zmarnowany_czas


No odpowiedz dlaczego UN do dzisiaj nie przekazalo listy pomordowanych a "spolecznosc miedzynardowa" nie zgadza sie na miedzynarodowe sledztwo.


Jedyne co wiadomo, to ze USA i Ukraina przypisuje zbrodnie Ruskim na podstawie "sledztwa" przybudowki CIA Bellongcat


Ale pokemon odklejeniec się trafił XD
  • Odpowiedz