Wpis z mikrobloga

Rosnące sondaże Konfederacji to rozczarowanie 30-40 latków, to skutek:
-13/14 emerytury, dopłat do wszystkiego, nawet do dekodera. Nasi dziadkowie i rodzice dostali mieszkania za bezcen w komunie, czy też kupili za bezcen w latach 90-2004. Moi rodzice kupili pierwsze, 64m2 mieszkanie za około 70 tysięcy. Obecne wzięli za 150 tysięcy w większym mieście. Dzisiaj 30-40 latek może o tym pomarzyć, bo mieszkania chodzą za 500 tysięcy, a te większe za milion+ Tymczasem Ty, nie dość, że masz poczucie, iż nigdy domu/mieszkania mieć nie będziesz, to jeszcze musisz #!$%@?ć na rodziców/dziadków, którzy przy każdym spotkaniu rodzinnym Ci mówią, że im się to należy jak psu buda
-500 plus, codziennie wychodzę i koło bloku widzę ławkę, na której siedzi stado matek, te same twarze od samego rana do samego wieczora, bachory na placu zabaw całymi tłumami, często obok tych matek siedzą pato konkubenci/mężowie z browarami i tak się życie kręci na osiedlu. Zapewne taki widok nie jest wam obcy, 30-40 latkowie
-coraz to nowe rozdawnictwo, laptop dla bachora, dopłata do wakacji, dopłata do dekodera, dopłata do wszystkiego, teraz "promka na paliwo"
-coraz to nowe opłaty, podatki, daniny, haracze, obowiązki, rosnące ZUSy, rachunki za energię, inflacja
Ty masz na to wszystko zapierdzielać, Twój przedział wiekowy to 26-60, ale głównie 30-40, masz finansować dziadów i młodą patologię wiecznie na socjalu, wiecznie na%baną, wiecznie "NALEŻY SIĘ"
Nie dziwcie się Lewaki, że zagłosujemy nawet na partie turbo prawicowe i ludzi nazywanych przez was faszystami. Zagłosujemy na najgorszego diabła, który to spali.
#polityka #konfederacja #takaprawda
DanPenna - Rosnące sondaże Konfederacji to rozczarowanie 30-40 latków, to skutek:
-13...

źródło: 857551_socjal-a-kredyt

Pobierz
  • 79
który to spali.


@DanPenna: Zagłosujesz na diabła, ale on nic nie spali - sorry, ale tak ostatnio wypowiedział się Wasz lider - Sławomir Mentzen - że obniżanie podatków i reforma urzędów takich jak ZUS to żart. Jedyne co mogą faktycznie realizować to jeszcze większa radykalizacja, antyunijność i lizanie się po jajkach z kościołem katolickim. Też mi zmiana.
@DanPenna: jesteś ateistą i antyklerykalem? Raczej kolegą gejem co nie popiera parad równości. Mentzen zawierza swoje działania Maryji w Konfederacji Gietrzwaldzkiej, nie chce znieść przepisu o obrazie uczuć religijnych, Bosak twierdzi, że sędziowie nie powinni być ateistami i można tak bez końca wymieniać. Teraz może Ci jeszcze ksiądz z lodówki nie wychodzi, ale jak pis z konfa się dobiorą w parę to będziesz miał katotaliban panie wręcz antyklerykale
@DanPenna: Rosnące sondaże Konfy to efekt braku edukacji wśród młodszego pokolenia, które zniechęcone perspektywami ulega populistom tak samo jak kiedyś sfrustrowany bezrobotni i rolnicy patrzyli na Samoobronę.

Oczywiście ta naiwność nie zwalnia ich z odpowiedzialności za to co #!$%@? PiS+Konfa jeśli dojdą do władzy.
i co myślisz że konfa z tym wszystkim skończy XD to chyba Bosaka nie słuchałeś czy Menzena. Do Was przemawia chyba wyimaginowana wizja tej partii nie rzeczywista.


@Ayessare: Akurat o 13 i 14 emeryturze mówią jasno, że chcą jej likwidacji (co nie dziwne, bo emeryci na nich nie głosują, więc mogą mieć w dupie ich poparcie), a przy 500+ już sam brak waloryzacji dużo znaczy. W tym #!$%@? narodzie nie liczę
miliardy złoty z budżetu idą również na kościół, ale odnoszę wrażenie, że akurat religijne rozdawnictwo konfederacji nie przeszkadza


@gtk90: Grosze. Pomysły socjalne jakie wprowadził PiS to ponad 100 mld co roku. Kasa na KK to 2-3% z tego. Jak mam do wyboru zostawić kasę na KK ale dołożyć do tego kolejny znacznie droższy socjal czy zostawić obecną sytuację to wolę brak zmian.
@DanPenna: Weź sobie pooglądaj zdjęcia z piw z mentzenem i wtedy zrozumiesz jaka grupa wyborcza głosuje na konfederacje. Napewno to nie są osoby po 30.

Moje pokolenie doświadczyło biedy lat 90 i widziało jak polska się podciągnęła po wejściu do uni więc większość z mojego pokolenia nie jest antyunijna. Byliśmy też kucami, ale z tego wyrośliśmy bo to jest ciągle to samo, i tak naprawdę nic się nie zmienia. Przeżyliśmy kukizów,
Akurat o 13 i 14 emeryturze mówią jasno, że chcą jej likwidacji


@Herubin: a wiesz ze to tylko ładnie marketingowo ubrane 8% waloryzacji?

Hołownia lub Mentzen bo jako jedyni mówią stop greckiej drodze Polski.


@Herubin: w tej chwili nie wiadomo kto co mówi dla głosów a co faktycznie więc jedyne czego można być pewnym to nie głosować za PiS. Otwarcie mówienie o mniejszym socjalu to strzał w stopę jak ktoś
Nasi dziadkowie i rodzice dostali mieszkania za bezcen w komunie, czy też kupili za bezcen w latach 90-2004


@DanPenna: i już wiem że jesteś idiota.mam tylko przeczucie i nadzieję że masz 16 lat skoro nie znasz/nie pamiętasz tamtych czasów a nie 30-40
@KotBojowy: a ja myślę, że to Ty nie masz pojęcia o budżecie i gospodarce.
Nasze PKB dlatego tak wolno rośnie bo poziom biurokracji i podatków obniża wydajność i konkurencyjność.
Moglibyśmy w 10 lat powiększyć naszą gospodarkę dwukrotnie, ale nie możemy bo nasze społeczeństwo woli 500+, ciepłą wodę w kranie, a dobry rząd pilnuje, żeby nie opłacało się uczyć i rozwijać.
Jesteśmy krajem rządzonym przez emerytów dla emerytów. A jak masz mniej
@DanPenna mieszczę się w twoim przedziale i jedynie kto #!$%@? u mnie głosuje na konfederacje to single mieszkający u matki które krzyczą że Putin dobry UE zła xD kotwica wam #!$%@? w plecy tyle zasługujecie.