Wpis z mikrobloga

@schweizer: a jeszcze niedawno kuce i przegrywy pisały, że trzeba ostracyzować partie, które chociaż wspominają cokolwiek o wojsku. Fajnie się narracja zmienia, zależnie od tego, co konfederaci powiedzą.
  • Odpowiedz
@schweizer: Fajna mentalność, byle tylko #!$%@?ć innym ludziom xD Smutne musisz mieć życie, ale pamiętaj jedną rzecz: ludzie to nie lalki, prędzej czy później wybuchnie tobie w twarz taka nienawistna mentalność.
  • Odpowiedz
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: @Trixie za pis problem jest z rozliczeniem tego i stratą kasy, do tego wezwanie w krótkim terminie. Zresztą obecnie na tych szkoleniach i tak nic się nie uczą. Na takie szkolenie spokojnie mogę sobie polecieć tylko żebym wiedział z sensownym wyprzedzeniem i żebym stratny nie był.
  • Odpowiedz
@Trixie: Okej, rada za rade: pamietaj ze życie to nie bajka, w której zawsze jest tak jak my sobie tego chcemy, ale z perspektywy piwnicy faktycznie moze tego nie widać
  • Odpowiedz
@cinu4: no ok, przynajmniej nie jesteś hipokrytą, nie zmienia to faktu, że popieranie obowiązkowych ćwiczeń jest anty-wolnościowe i bardzo kosztowne, czyli jest wszystkim tym, co konfederacja niby mówi, że jest przeciw.

@schweizer życie jest takie, jak sobie je zorganizujesz. Skoro nie jest bajką dla ciebie i pewnie wielu innych, to nie ma powodu, żeby jeszcze bardziej gnębić ludzi, żeby zadowolić swoją chorą potrzebę gnębienia innych.
  • Odpowiedz
@Trixie: nie jestem też jakimś wielkim eztuzjastą tego pomysłu, ale wojsko to specyficzny element państwa. Jestem w stanie zrozumieć takie posunięcie, bo bezpieczeństwo kraju to fundament.
  • Odpowiedz
@cinu4: ale od czego w takim razie jest regularna armia? Chyba, ze się łudzisz, że po dwu-miesięcznym szkoleniu z kilkoma pociskami(nie oszukujmy się) i musztrą zwiększy się jakoś bezpieczeństwo naszego państwa? Już pomijam fakt, że bardziej efektywnie byłoby te pieniądze po prostu wrzucić w szkolenie i sprzęt regularnej armii.
  • Odpowiedz
@Trixie: Pan Putin ci wlasnie udowodnil, że tak nie jest. Jeśli myślisz że wojna w sąsiednim państwie cie nie dotknie bo sobie siedzisz beztrosko w piwnicy, to jesteś w błędzie
  • Odpowiedz
@schweizer: Kolego, Nato i regularna armia. Tobie się wydaje, że wkładki mięsne do borsuka będą mieć jakąś wartość bojową? Właśnie ta wojna na Ukrainie pokazała, jak bardzo efektywny jest taki mobik. Czyli wcale.
  • Odpowiedz
@cinu4: anon, wykopki zyja w swoim swiecie, wg nich NATO i armia zawodowa istniejaca tylko w excelu ich obroni a oni wyjadą w 5 sekund z kraju bro.

wykopowe spoleczenstwo a szczegolnie #przegryw to taka królicza nora ze ja #!$%@?, nie warto tu w ogole nic pisać, ludzie warci 0 w spoleczenstwie.
  • Odpowiedz