Wpis z mikrobloga

@FerdynandMagellan: Chyba jesteś nienormalny, że tę babę chcesz na dobre miejsce xD Przecież to jest pasożytujący na ludzkiej niewiedzy człowiek, który się na niczym nie zna. Ani na polityce, ani na żadnej innej dziedzinie życia.
@Kopyto96: Nie jestem trollem po prostu rozumiem różne rzeczy dużo głębiej niż pierwsza pozorna warstwa

Dlaczego uważasz że Korwin/Mentzen mają rację co do niskich podatków skoro consensus ekonomiczny jest zupełnie inny i 90% profesorów w tym kraju wyśmieje ich jako niewyedukowanych populistów?

No to z Justyną Sochą i establishmentem medycznym jest dokładnie ten sam schemat. Czasem okazuje się że to osoby bez formalnego wykształcenia mają więcej racji mimo że przecież z
@FerdynandMagellan:

1.Na czym Justyna Socha buduje swoje tezy? Na chłopskim rozumie i jej widzi mi się, które urodziło jej się w głowie?
2.Jakie kompetencje ma Justyna Socha do bycia posłem? Nie ma wiedzy w żadnym zakresie, nie jest dobrą mówczynią, nie jest politykiem, nie zna się na tym kompletnie. Nie wiem czy posiada choć elementarną wiedzę odnośnie tego, jak funkcjonuje państwo.

Tak, uważam, że jakaś byle Grażyna, która zrobiła sobie fame