Wpis z mikrobloga

@DarkLilith każdy ktoś pisze "#!$%@? mnie obchodzi, seks to normalna sprawa" jak @Pajakoss :
1. Jest cuckoldem
2. Niech wyobrazi sobie jak ta woman jęczała z drągiem w środku swojej rozowiutkiej pusi, jak sapała i dyszała i dławiła się drągiem w gardełku, spermą w buzi, jak ktoś ją rozjeżdżał pewnie w kilku (wiem, co mówię) itp

To nie jest normalne i nie bez powodu natura wyksztalcila w nas pogardę do tego typu
  • Odpowiedz
@DarkLilith FWB to prostytucja bez płacenia. Jedyną różnica jest iluzoryczne poczucie, że ta druga strona ma do was szacunek. Oczywiscie nie chciałbym być z kobietą po czymś takim.
  • Odpowiedz
@DarkLilith: obrzydliwe, rypanie bez ślubu też jest obrzydliwe, więc nie widzę różnicy między związkem 7 letnim gdzie ruchanie bez ślubu zachodziło, a 3 mies. ruchaniem bez związku, a przecietny chłop to pewnie wyrucha i przy najbliższej okazji ucieknie do innej
  • Odpowiedz
Poznajcie kobietę, wyznaje wam że była w fwb przez 4 miesiące. Jakie są wasze odczucia/zachowania, ciągnięcie dalej znajomość czy może kończycie?


@DarkLilith: Mysle, ze podstawowa rzecza ktora nalezy okreslic na poczatku kazdego zwiazku, to "jak istotna role w zwiazku odgrywa dla was seks".

I np. gdy ja slysze w odpowiedzi, ze seks to dla niej 80% zwiazku, to jest to dla mnie czerwona flaga i w takie cos sie nie pcham.
  • Odpowiedz
@DarkLilith fwb, fajne nowoczesne słówko na #!$%@?.
oczywiście, znajdziesz jakiegoś desperata który ma to w dupie
Ale na szczęście o facecie z wysokim statusem możesz zapomnieć ( chyba że będziesz kłamać, co pewnie zrobisz )
  • Odpowiedz
Poznajcie kobietę, wyznaje wam że była w fwb przez 4 miesiące. Jakie są wasze odczucia/zachowania, ciągnięcie dalej znajomość czy może kończycie?


@DarkLilith: Nie ma nic złego w tym, dlaczego miałoby być? Nie mam podwójnych standardów, sam miałem fwb i onsy i nie uważam kobiet za gorsze jeżeli też lubią się bawić
  • Odpowiedz