Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewczyna wychowywała się w rozbitej rodzinie i nie miała wzoru ojca, albo relacje z nim był bardzo złe i go nie szanowała, to niestety w takiej sytuacji jest nie do uratowania.
Jeśli się z taką spotykacie, to odpuśćcie. Nigdy nie będzie dobrym materiałem na żonę, często będzie wykazywała cechy #p0lka wraz z najgorszą jej cechą, czyli rozwiązłością.
Czysta biologia.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #oswiadczenie #tinder #badoo #podrywajzwykopem #nauka #biologia #dzieci
  • 85
@smakowity_serek: Trochę rel ja i mój związek. Na pewno jeśli się wpakujecie w taka relację to będzie to droga przez mękę. Laska wychowywana przez samą matkę i to na dodatek z w miarę bogatej rodzinie to mentalna sieczka. Ale wiecie co jest gorsze? Chłopak wychowywany przez matkę i starsza siostrę. To na jaką #!$%@? i miękką kluchę zostanie taki osobnik wychowany to przekracza ludzkie pojęcie. Także dla różowych ostrzeżenie też działa
przeszłość seksualna kobiety jak i mężczyzny jest mega ważna, ale nie jest tak samo postrzegana


@smakowity_serek: super, super, tylko dziwnym trafem taka szara myszka-konserwatywka nie lubi rozwiązłych chłopów-ruchaczy, którzy nie potrafią zakisić się w jednym słoju, tylko właśnie te lewaczki-dupodajki mniej dają o to #!$%@? xD

także niech się taki wyklopek #!$%@? nie zdziwi jak tylko jakieś grubaski-lewaczki-dupodajki w ogóle będą mu w ogóle dawać atencje
szara myszka-konserwatywka nie lubi rozwiązłych chłopów-ruchaczy


@niochland: czasem tak jest, ale rzadko. jeśli mężczyzna dużo rucha, to znaczy że jest wartościowy jako samiec. jeśli samica dużo daje różnym facetom, to jest bezwartościowa. tak to działa. czysta biologia. kobiety nie mają problemu z przebiegiem facetów.
@smakowity_serek: Z tym akurat imo nietrafione. Jestem pierwszym facetem swojej i wiem że nikogo nie miała oprócz i ma bardzo spoko podejście do tego tematu. Także tutaj się nie zgadzam z tym byciem szonem. Natomiast zaburzone postrzeganie świata, związków, relacji etc to zdecydowanie +1