Wpis z mikrobloga

#anastazjazgrecji #blackpill #zwiazki

"Ojciec Anastazji przyznaje, że od czasu powrotu chłopaka Anastazji do Polski, nie ma z nim kontaktu. – Tylko żona jest z nim w stałym kontakcie. Ja mam żal do niego, że jej nie dopilnował. Był za mało odpowiedzialny – wyznaje Andrzej Rubiński."

xD Zawsze wina wszystkich dookoła, tylko nie polskich witaminek.

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/ojciec-zamordowanej-anastazji-gorzko-o-chlopaku-corki-mam-do-niego-zal/x1ek60n,79cfc278
  • 82
  • Odpowiedz
@ricardo Głupi czy #!$%@?ęty? Miał uwiązać dorosłą osobę na smyczy jak małego pieska i pilnować, bo ona w wieku 27 lat była bardziej naiwna niż 10-letnie dziecko i poszła sama do nieznajomych typów?
  • Odpowiedz
@ricardo strasznie nie na miejscu wypowiedz, szczegolnie ze wczesniej sie wypowiadal ze jego corka byla bardzo naiwna i myslala ze kazdy jest dobry

Bardzo mozliwe ze bol i gorycz przez niego przemawia, bo wczesniej chyba o chlopaku corki wypowiadal sie pozytywnie, wiec teraz odpalil wyszukiwanie winnych tego co sie stalo - ale innych niz jego corka i morderca/mordercy
  • Odpowiedz
@ricardo: Ale ten typ (ojciec) w wywiadzie dla któregoś dziennika telewizyjnego powiedział że cieszy się że ona już nie cierpi że wiedzą co się dzieje z jej ciałem itp. To w żadnym wypadku nie brzmi jak opinia człowieka który właśnie stracił dziecko. Rozumiem że można tak powiedzieć o kimś kto np zmagał się kilka lat z ciężką chorobą, ale nie nazajutrz po znalezieniu ciała.
  • Odpowiedz
Ja mam żal do niego, że jej nie dopilnował. Był za mało odpowiedzialny – wyznaje Andrzej Rubiński."


@ricardo: powiedział typ, który tak córkę, że ta pije sobie z pięcioma obcymi inżynierami i z jednym z nich, w nocy, sobie gdzieś jedzie. pomijam już fakt, że partner to nie pies, by brać za niego odpowiedzialność i wypuszczać z domu tylko na smyczy. co za stary klaun.

Ludzie się dziwią, dlaczego ta sprawa
  • Odpowiedz
  • 3
@ricardo Tutaj mamy przykład na to, że zachowanie kobiet to nie wina matek tylko ojców. To ojcowie robią z córek księżniczki a nie matki.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja mam żal do niego, że jej nie dopilnował. Był za mało odpowiedzialny – wyznaje Andrzej Rubiński.


@ricardo: Jego córka ogłaszała się na stronach i po pijaku dawała dupy dziadom z bangladeszu, a jeszcze się czepia, że jej kukold na to pozwalał xD
  • Odpowiedz
  • 4
@ricardo A to #!$%@? przepraszam bardzo, kto jak nie rodzice powinni pilnować dzieci? Ojciec tej dziewczyny to jakiś przygłup i nie dziwne że na taką wychował córkę, która poszła w tango z 5 śniadymi inżynierami
  • Odpowiedz
@Hariel: twoja wypowiedz jest rownie identycznie glupia jak byle kogo o jej smierc. Dorosla osoba z mozgiem, odpowiada zawsze sama za siebie. Oskarzanie kogokolwiek to wyzszy poziom #!$%@?, ciekawe czy bylbys w stanie jej ojcu powiedziec to w twarz. Pier sprobuj to swojemu ojcu powiedziec z pelna powaga i krytycyzmem ze oskarżasz go o wszystkie swoje najwieksze niepowodzenia zyciowe podajac przyczyne. Interner to zbior dzieci.
  • Odpowiedz