Wpis z mikrobloga

#technologia z prawdziwą przyjemnością stwierdzam iż wynalazłem perpetuum mobile 1 stopnia w 3 rodzajach tj grawitacyjne mechaniczne i elektryczne a pracuje nad perpetuum magnetycznym i do magazynu energii
Mam gotowe elektrownie wodne w obiegu zamkniętym duże i małe w 20 wariantach. Do pracy takiej elektrowni nie potrzebna jest rzeka . Taka elektrownia zasila gospodarstwo domowe w energie i daje dodatkowo właścicielowi dochód ze sprzedaży energii w wysokości ponad 30 tysięcy na miesiąc czekam na przyjazd biegłego i nadanie certyfikatu CE
  • 12
  • Odpowiedz
@radoslaw-kaczmarek: zrób demonstrator, postaw go na szybie, żeby było widać, że żadnych kabli nie poukrywałeś i nagraj film jak przez kilka godzin kręci jakimś silnikiem, albo świeci żarówą.

Bez tego możesz się ze swoim "wynalazkiem" schować.
  • Odpowiedz
@pyzdek: było już u mnie kilku inżynierów którzy stwierdzali ze są biegłymi w sprawach technicznych i stwierdzali że nie ma perpetuum a po pokazie dostawali 5 kilowy młotek do ręki z prośbą aby się nim w łeb #!$%@? to może i troszkę rozumu wleci
  • Odpowiedz
@radoslaw-kaczmarek:

jakich głupot -ty w ogóle masz pojęcie o certyfikacji? może masz jakiś patent zgłoszony ? od razu możesz odpaść


co ma wspólnego patent z CE to po pierwsze, a samych patentów pozytywnie rozpatrzonych to akurat kilka miałem tak że kolejna wtopa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz