Wpis z mikrobloga

#steampesos UWAGA OSTRZEŻENIE

Valve wzięło się ostatnio za fałszowanie regionu jak widać. Ostatnio zrobiłem nowe konto na turcji, doładowałem je giftcardem i po jakimś czasie dostało community bana. Po tym banie moje wszystkie konta, nawet z innych maili zostały zmienione na walutę polską, a miałem ze 2 tureckie i argentynskie + jedno polskie. Zdjeli mi tego bana ale to ostatnie ostrzeżenie, następnego nie będzie i moje wszystkie konta polecą z dymem
W załączniku dowód
()
kxzik - #steampesos UWAGA OSTRZEŻENIE

Valve wzięło się ostatnio za fałszowanie regio...

źródło: lol

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@kxzik: Nie dziwię się, że biorą się za takie osoby.
Zamiast mieć jedno konto do grania, to zakładają po 10 kont nie wiadomo po co ()

Chociaż teraz masz wszystkie na PL, więc możesz mieć więcej niż 1
  • Odpowiedz
  • 1
@MePix: Chociaż w sumie, jak dobrze pamiętam z tym kontem co dostało community bana, chyba użyłem karty tureckiej z FUPS, może dlatego
  • Odpowiedz
@kxzik: I ich też tkną
Nie wiem po co wam 50 kont, masz jedno i grasz na jednym
Mnie jakoś nie wywalili z Argentyny od przeszło 3 lat (około) i wczoraj kupowałem grę na przecenie i dalej mam ARS
Bo nie zakładałem 10 kont każde na inny kraj
  • Odpowiedz
@kidi1: chciałeś chyba napisać kilka set złotówek ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja gdybym kupywał w polsce to już by poszło jakieś 2k minimum.
Albo zamiast kupić około 65+ gier to mógłbym kupić tylko euro trucka z dodatkami (ʘʘ) genialny interes.
  • Odpowiedz
@krosturbo: Mam 584 gry na samym Steamie i nigdy nie udawałem turka żeby którąś kupić. Zawsze są keyshopy, bazarek łowców gier i promocje. Za żadną grę na Steam nie dałem więcej niż 50 zł a większość kosztowała mnie poniżej 20 zł. Drugie tyle mam na innych platformach. Wystarczy poszukać.
  • Odpowiedz
@kidi1: Sam mam podobne podejście jeśli chodzi o cenę jaką jestem w stanie zapłacić za grę. Rzecz w tym, że regionalizacja osobom, które zainteresowane są zakupem określonej gry po cenie nie większej niż X, pozwala na zakup tej gry po powiedzmy roku albo dwóch latach od premiery a nie po upływie około 4 lat gdy ta staje się dostepna do kupienia podczas obniżki -85%
  • Odpowiedz
@kidi1: no widzisz mnie średnio gra kosztowała 5,13pln ( ͡° ͜ʖ ͡°).
I np zamiast kupować sea of thieves za 70pln to kupiłem za 20pln.

(dodam jeszcze że jakbym kupował po polskich cenach to by wyszło 24,77pln)*
  • Odpowiedz