Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebuję porady: czy ten zegarek będzie nadawał się do garnituru i do marynarki?
https://zegarownia.pl/zegarek-meski-tissot-gentleman-t127-410-16-041-01
Czy to taki klasyczny zegarek, co jest jak pomidorowa i każdemu pasuje? Czy lepiej wybrać białą tarczę?

Szukam prezentu dla męża, budżet do ok. 2k zł. Jak nie ten to jaki? Mąż generalnie nosi mibanda, a chciałabym żeby miał jakiś elegancki zegarek. Pasek raczej skórzany.

#prezent #zegarkiboners #zegarki
  • 16
@Janusz2012: dzięki! Chyba rzeczywiście biała tarcza będzie lepsza, bo najczęściej nosi granatowe marynarki, granatowy garnitur... To chyba byłoby za dużo granatowego, jeśli zegarek miałby taką tarczę. Choć ten model mi się niesamowicie podoba ( ʖ̯)
@partykula01: Biała tarcza + pasek zegarkowy pod buty i pasek do spodni, taka jest ogólna zasada. Ten zegareczek super jest. Jeszcze możesz coś poszukać w orientach, bo one robią naprawdę efekt wow (nie mówię o tych najbardziej klasycznych). Super różowa, że takie prezenty sprawia. Aż sie łezka w oku kręci! :' )
@partykula01: czekaj, czekaj, czy Ty napisałaś, że mąż nosi mibanda? Może nie bez celu, może liczy sobie kroki czy tam coś, może jednak żeby sikor się nie kurzył w szufladzie spytaj męża czy reflaktuje na kwarcowy zegarek, albo pooglądaj hybrydy.
@Grzybek88: tak, na co dzień nosi mibanda, a ja chcę mu kupić coś specjalnego "od święta", żeby mógł założyć do garnituru czy marynarkowych stylizacji. W pracy czasem musi założyć garnitur i chciałabym, żeby miał do niego elegancki dodatek. Mam nadzieję, że uda się znaleźć coś, co mu się na tyle spodoba, że nie będzie się kurzyć w szufladzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mgr_rybak: bardzo ładny () Tylko szkoda, że brązowy pasek () z tego co kojarzę, to niebieski nie nosi brązowych butów, tylko czarne, więc wydaje mi się, że brąz odpada.
@Janusz2012: jakoś tak Orient kojarzy mi się dziadkowo XD nie wiem, może któryś mój dziadek nosił i mi się wryło w pamięć.

A co sądzicie o Tissot Tradition - czarna tarcza i pasek? Dziś oglądałam go w sklepie i też baaaaaardzo mi się podobał na żywo. Ale sprzedawca mówił, że przez rzymskie cyfry to bardziej formalny zegarek, taki surdutowy... No ale wpadł mi w oko i jakoś tak czarno-czarny wydaje mi