Wpis z mikrobloga

#przegrywpo30tce #przegryw #przegrywpo40tce

Pytanie do szpetnych chłopów przegrywów - czy wasi rodzice w młodości byli atrakcyjni?

Zastanawia mnie ta kwestia trochę bo np. moja mama była bardzo ładną dziewczyną a ojciec był nieco oskarkowy (na tamte czasy) z takim protowifonem na głowie. Rezultatem wymieszania genów jest chłop z mordą 3/10 i całym zestawem defektów. Chyba coś się musiało zyebać w genetycznej wirówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@PiesekKrolowejElzbiety: Moja matka była dość ładna, ojciec też był nawet z twarzy ładny jednak z oboje byli niscy z tendencją do tycia. Ja z kolei jestem dość wysoki plus dość szczupły jednak mam mordę mega słowiańską zakola i duże czoło. @materazzi Właśnie jestem mega podobny do dziadka.
  • Odpowiedz
@PiesekKrolowejElzbiety: Z dzisiejszej perspektywy dałbym im 4/10. Natomiast biorąc pod uwagę czasy, w których się poznali (początek lat 80.), to wyglądali jak typowi przedstawiciele swojego pokolenia. Mój ojciec miał szczęście, że jego młodość przypadła na czasy przedhipergamiczne - będąc 4/10 podbił do kobiety również będącej 4/10, a ta - wiedząc, że nie może liczyć na nikogo lepszego - zgodziła się zostać jego żoną. Piękne czasy...

Po obu rodzicach odziedziczyłem ich przypadłości
  • Odpowiedz