Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W skrócie: z powodu depresji od paru lat brałem pożyczki z banku (nie pytajcie) i uzbierało się tego trochę z czego co miesiąc tracę 616zł na jakieś 2-3 lata. Kredyty gotówkowe były brane w mbanku w którym jestem. Napisałem na czacie czy istnieje możliwość abym płacił jedną całą ratę co miesiąc, ale nikt mi nie odpisał. Czy ktoś ogarnia czy da się tak zrobić? Wolę już na samym początku zapłacić całość niż mieć sciąganie co kilka dni po 15-20zł aby na koniec miesiąca się zorientować, że nie starczy mi znowu do wypłaty. Teraz chcę to zmienić, chcę ogarnąć swoje życie po depresji i chcę zacząć właśnie od tego kredytu. Zarabiam marne 3200zł na rękę z czego po opłatach zostaje mi poniżej 2000zł z czego ta kwota i tak szybko znika po dzisiejszych cenach żywności i rzeczach do domu. Muszę jakoś rozplanować wydatki. Może lepiej wypłacić wszystko oprócz 616zł i pilnować się z gotówką w łapie? Proszę o pomoc, poradę. Bardzo na Was liczę, na moc wykopu, bo wiem, że jest tutaj sporo inteligentnych osób. Z góry dziękuje i życzę udanej soboty! #pytaniedoeksperta #pytanie #mbank #banki #finanse #kredyt #depresja #oszczedzanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Anonim (nie OP): Raczej musialbus zloztc wniosek o jakas konsolidacje refo kredytu ale to bys musial policzyc w excelu czy wsrrto. Bo wydluza sie czas splaty.

W ksoazce biedny ojciec bogsty ojciec typ rwdzil slacic 1 kredyt jak najszybciej i wtedy z luznuch srodkow splacac nastepny

Lepiej miec kase na zycie wyplacona a bank niech ci automatycznir sciaga raty, ale to tez niewiem jak wyglada, czy placisz, recznie czy oni biora
@mirko_anonim: Marcin iwuc. SUkaj wpisów o pozbyciu się kredytów
Lub wejdź na fb na grupę kredyty porady. Napisz anonimowego posta. zazwyczaj da się znaleźć tańszy kredyt konsolidacyjny niż kilka płacić. Jest dużo doradców kredytowych którzy nie współpracują z żadnym bankiem i ogarniają temat co robić w takich sytuacjach.