Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki

Nie wiedziałem na jakie tagi to dać to uj. Co zrobić gdy nie chcę mi się starać o dziewczyny? Chciałbym mieć być może dziewczynę, w sensie poczuć jak to jest, ale jak pomyślę, że trzeba świrować pawiana, starać się, być zajebistym i w ogóle to mi się odechciewa xD Np. spotykam się ostatnio z taką dziewczyną, ogólnie jest wszystko fajnie, podoba mi się z wyglądu, ja jej też, dobrze się piszę, dobrze rozmawia i ogólnie jets wszystko w porządku, ale jakoś nie czuje tego podniecenia, ekscytacji i innych fajnych, "ciepłych" emocji które towarzyszą takim spotkaniom czy zdobywaniu kobiety xD Nie czuję takiego hmm popędu? napędu? żeby je zdobywać, a wiem, że mógłbym to robić, bo jakimś tam przegrywem nie jestem, choć chadem też. :D
  • 8
@Zulf: zapomniałem dodać a wydaje się, że to istotny aspekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ciągnie mnie do chłopców tym bardziej, jestem hetero, a aseksualny też raczej nie jestem bo mam potrzeby swoje i jakieś tam libido ;D myślę, że to wszystko może być spowodowane przez dopamine, ale co ja tam wiem