Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 30
fajnie wam sie siedzi na lawce gdzie dwa zule sie ruchaly chwile temu? To po prostu obrzydliwe xD


@NewBlueSky: Skąd wiesz czy nie posprzątali po sobie? No i jeśli lodzik był z połykiem to nie było czego sprzątać :D ah i oni nie są śmierdzącymi żulami tylko jakąś młodą napaloną parą.

Jak jesteś wyczulony na higienę to pamiętaj że połowa polaków nie myje rąk po skorzystaniu z toalety. Nie zapomnij o
@NewBlueSky: Skąd wiesz czy nie posprzątali po sobie? No i jeśli lodzik był z połykiem to nie było czego sprzątać :D


@Ilirian: no właśnie to o czym mówię.

ja widzę dwie opcje, że nieposprzątali lub posprzątali. Niepewność ma tu wartość negatywną.

A ty od razu protekcyjnie dajesz różowe okulary na nos xD a ja nie chcę się domyślać

ah i oni nie są śmierdzącymi żulami tylko jakąś młodą napaloną parą.
nie jestem wyczulony, ale w przeciwieństwie do innych patrzę bardziej obiektywistycznie


@NewBlueSky: Jesteś W #!$%@? wyczulony. I tak - w przeciwieństwie do innych jesteś W #!$%@? wyczulony, a nie patrzysz "bardziej obiektywistycznie". Michael Jackson też uważał, że on jest spoko, a inni patrzą różowymi okularami. A był zwykłym #!$%@? :)