Wpis z mikrobloga

@goferek: dlatego zawsze mam beke z wykopków co piszą, że nie odbierają od numeru którego nie mają zapisanego xD Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że to dzieci, którym rodzice zakazali w obawie, że zamówią jakieś garnki przez telefon.
Dorosły człowiek jest świadomy, że może zdarzyć się tysiąc sytuacji, gdzie zadzwonić może ktoś z nieznanego numeru. Od znajomego/rodziny, który z różnych powodów musiał poprosić kogoś o możliwość zatelefonowania po wszelkiego rodzaju instytucje.
@mroznykasztan: ja najpierw sprawdzam numer żeby nie pokazywać w ogóle botom ze ten numer jest aktywny albo się lepiej przygotować do rokokowy. Ale jak po kilku sekundach szukania nie ma go w necie go oddzwaniam. Ale tez uważam ze powinno się napisać smsa w jakiej sprawie się dzwoni
A ten koles może oszczędzał baterie w tych górach to nie chciał z fotowoltaika rozmawiać.
@goferek: Serio mój kolega ma żonę i kiedyś on wyjechał za granicę a miałem im pilnie coś dostarczyć, więc zdobyłem numer do jego żony i dzwoniłem pół dnia co jakiś czas. Później kolega do mnie zadzwonił i powiedział, że mogę jechać bo jego żona jest ciągle w domu. Powiedziałem, że dzwonię do niej od rana a ona nie odbiera, odpowiedział, że ona nie odbierze bo nie zna mojego numeru. Ona nigdy
@pod_sloncem_szatana: Kredyty to pół biedy, najgorsze są te scamerskie call center. Ja mam tak numer telefonu #!$%@? od lat. W średniej jako głupi gówniak powiedziałem za dużo i poszło w eter. Od lat wmawiają mi, że mam jakiś dług u nich, tylko firmy się zmieniają. Już z 5 przeżyłem xD. Możesz zgłosić to na policję i nic to absolutnie nie daje, jak im się do dupy dobiorą to dane lecą dalej
@mroznykasztan: ten memes to dosłownie o moim szwagrze. Bez szans było dodzwonić się do niego z nieznanego numeru. W tym roku okazało się dlaczego - miał kochankę. 10 lat żył w obawie, że ona zadzwoni z innego numeru w trakcie, gdy on z rodziną np. jedzą obiad. Więc od tamtej pory, zawsze gdy słyszę o tym, że ktoś nie odbiera obcych numerów, zastanawiam się co ma do ukrycia
@goferek: Dzień dobry? Z tej storny Klara Sobieraj. Ja dzwonię z działu wsparcia ratownictwa. 4 maja tego roku został uruchomiony pilotażowy projekt o nazwie "Góry bez zwłok". Ma on na celu przede wszystkim uświadamianie i redukcję liczby śmiertelnech wypadków w górach. Chodzi tutaj o bezpłatne holowanie dupy helikopterem do najbliższej bazy. Czy słyszał pan wogóle o tym projekcie? Halo, słychać mnie?