Wpis z mikrobloga

@Zoyav: ja pierdo*ę, dziewczyna ubrała się tak jak lubi, bez wulgarnego świecenia ciałem, z gustem, a wykopki już wydały wyrok xD w tym kraju nigdy się nic nie zmieni, macie mentalność starych bab siedzących pod blokiem na ławeczce i komentujących przechodniów
  • Odpowiedz
wygląda jak jakaś zlewaczała pseudoartystka z chorobami psychicznie


@Zoyav: ubierzesz się bardziej retro i już Cię jakaś niewydymana internautka nazywa chorą psychicznie pseudoartystką
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Oskarżony o molestowanie nie zostałem, ale kilka razy zdarzyło się na przykład iż jak powiedziałem jakiejś lasce, że ładnie wygląda to na przykład dostałem odpowiedź, że ''nie mam prawa patrzeć na nią w ten sposób'' o cokolwiek jej chodziło. Inną sprawą jest to, że teraz laski się często ubierają jak prostytutki w Stanach Zjednoczonych i noszą na przykład takie spodenki które już nawet nie są obcisłe a szyte w ten
  • Odpowiedz
tak to zapewne byłoby molestowanie, ubolewam, że już nie ma tak jak kiedyś po prostu.


@WielkiNos:

Zostaliście kiedyś oskarżeni o molestowanie, bo powiedzieliście coś miłego na temat ubioru? Czy po prostu czytacie za dużo wykopu i tylko stąd czerpiecie wiedzę o kobietach?


@choochoomotherfucker:

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Dogadajcie się proszę między sobą.
Po czym poznać poglądy jednostki?

Wiele kobiet zinternalizowało ten nowy feminizm, wyczulający na możliwe formy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Widziałem tę dziewczynę chyba dwa tygodnie temu w tramwaju przy Reducie Wolskiej. Przyznam, ze ciekawie wyglądała. Fajny styl i jeśli lubi się tak ubierać to spoko. Gorzej, że na dworze było wtedy ze 30 stopni.
  • Odpowiedz