Wpis z mikrobloga

Szok jak się czyta wpisy ludzi, którzy bronią tej pary i zwierzają się jak to nie mogą wytrzymać bez grzmocenia w publiku. Czy wam już totalnie sperma do głowy uderzyła? Chyba się tak bardzo od zwierząt nie różnicie jednak xD
#opener #aferalodowa
  • 19
  • Odpowiedz
No, pytam się. W czym problem?


@CosyGrave: czyli oglądanie żuli w necie to koneserstwo i sztuka, ale parka się bzyknęła, poszło to w świat i to jest na tym tle patola? Niektórym stęchlizna piwnicy zrobiła dużo złego :D.
  • Odpowiedz
No, pytam się. W czym problem?

@CosyGrave: w tym, że nie masz moralnego prawa do oceniania postaw innych ludzi. Oglądanie patostreamow stawia cię niżej w hierarchii #!$%@? niż #!$%@? gały w fotobudce, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
którzy bronią tej pary

a wpis nawet o tej parze nie był

#opener #aferalodowa

@CosyGrave:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imo to Ty się zesrałeś o wpisy, które nie zgadzają się z twoją wizją świata :P. Ja tylko odniosłem się do dyskusji ws. konfrontacji patostreamów z parą z openera. Dla mnie to możesz sobie oglądać żuli, a oni mogą sobie szaleć na openerze :]. Trzymaj się
  • Odpowiedz
  • 0
którzy bronią tej pary i zwierzają się jak to nie mogą wytrzymać bez grzmocenia w publiku

@szuwarek-mini: Jak już cytujesz to dawaj cały cytat. Żałuję trochę, że nie wkleiłem wpisu, o który mi chodziło, bo tam koleś już podchodził pod jakiegoś creepa, co nie może pędza w spodniach utrzymać.
  • Odpowiedz
@CosyGrave no ale to był w nawiązaniu do tej pary czy jednak nie? Bo piszesz o tej parze, odpowiednio tagujesz, a teraz mowisz, że to nie ta sprawa.
A co tam inne skrajnosci wypisują to nie wiem, nie czytam wszystkiego. Widziałem artykuł, zaśmiałem, wpadli, życie. Po temacie. Dla niektórych jednak to wielka afera i grillowali będą to jeszcze przez miesiąc, bo jak to tak. A po 22 jak rodzice pójdą spać to
  • Odpowiedz