Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej, autentycznie PRZERAŻA w tej całej aferze? Że spermiarze i bezmózgi bronią zachowania tej ekhm kobiety plując na facetów, którzy ją krytykują używając do tego argumentum ad "nie rvchanum", albo "zazdrościsz".

Wy osły, (tak to do was spermiarze i cuckoldy), czy wy nie rozumiecie, że tu nie jest krytykowane to, że ona uprawiała seks oralny tylko to, że zrobiła to publicznie i teraz na wieki wieków w internecie zostaną jej zdjęcia z pałą w mordzie? Jej rodzice, rodzina dalsza, dzieci, przyszły partner (ten obecny na 99% nim nie będzie) będą te zdjęcia oglądać?

Jaki trzeba mieć kvrwa gwóźdź w mózgu żeby próbować to usprawiedliwiać BĘDĄC FACETEM? Nie mieści mi się to w głowie.

Takie zachowania trzeba piętnować, krytykować, tak samo jak każde zboczenie, zbydlęcenie. Jeżeli nie będziecie reagować i odwracać głowę od spraw bulwersujących BO TO NIE WASZA SPRAWA PRZECIEŻ to przyczynicie się tylko do narastającej degrengolady i upadku moralnego zachodniego społeczeństwa. Zaszkodzicie tym ostatecznie zarówno sobie jak i swoim dzieciom i ich dzieciom.

Tak samo jak karane jest nieudzielenie pierwszej pomocy ofierze wypadku, tak samo minimum piętnowane powinno być odwracanie głowy od takiego oczywistego kvrestwa.

A jeżeli ktoś kto uważa się za faceta, nie trolluje, nie jest spermiarzem próbującym zdobyć jakieś ochłapy sympatii płci żeńskiej w internecie i serio NIE WIDZI NIC ZŁEGO w tym, że kobieta daje sobie zrobić publicznie zdjęcie z czyimś penisem w ustach to nie jest dla mnie osoba zdrowa psychicznie.

#fotobudka #opener #przegryw #afera #spermiarzalert #cuckold
valetudo - Wiecie co mnie najbardziej, autentycznie PRZERAŻA w tej całej aferze? Że s...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-04 101916

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 33
@Valfoutre: żyjemy w kraju, w którym wywłoka znana z tego, że uprawiała seks grupowy z czarnoskórymi muzykami ma 2 bańki obserwujących na insta. Jeżeli to nie jest moralne dno to ja nie wiem, gdzie jeszcze się dokopiemy. Najsmutniejsze, że o tej pannie z openera naprawdę są mieszane opinie. Jestem tym serio wstrząśnięty.
  • Odpowiedz
@valetudo: wykop zajebiste miejsce, każdego dnia się można czegoś nowego dowiedzieć. Dzisiaj się dowiedziałem, że jestem chory psychicznie bo nie uważam #!$%@? komuś petardy za coś złego XD
  • Odpowiedz
  • 0
@sylben nie co, tylko kogo. żyję w szczęśliwym związku obfitującym w seks. nie mam z tym problemu więc odejdź z tym incelsko-spermiarskim argumentem ad rvchanum do innego wątku, psie
  • Odpowiedz
@valetudo: Wolę laskę która robi laskę, niż zdziczałych przegrywów którym marzy się inkwizycja moralna. Ta wasza pseudo pruderyjność. która ma skrywać ciężką do ukrycia frustracje. O lasce większość zapomni w tydzień, a wy dalej będziecie przegrywami.
  • Odpowiedz
  • 2
@lost_in_translation "wy"? "przegrywami"? gościu, ja jestem zaręczony ze wspaniałą kobietą, a taką wywłoką co się fotografuje jak robi loda to nawet bym się brzydził buty powycierać :D ale rozumiem, że ty masz poprzeczkę trochę niżej zawieszoną i jesteś już na etapie, że ciebie nic nie jest w stanie obrzydzić. fajna ta degeneracja społeczna. taka nie za wolna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@ziuta052 tylko nie widać na tych zdjęciach jego twarzy. no i to ona ma penisa w ustach a nie on. przecież różnica jest tu diametralna. jakby zrobili zdjęcie faceta z penisem w ustach to hejt wylałby się 5 razy większy niż na tą ...
  • Odpowiedz
  • 0
@Ariul "petarda", "z fartem" :D. straszne czasy nastały, że takie patologiczne gówno może ot tak do mnie po kablu napisać jakbyśmy byli na równym poziomie. coś strasznego. dobrze, że to tylko internet, każdy wyłączy w końcu komputer i wróci tam gdzie jego miejsce :D
  • Odpowiedz