Wpis z mikrobloga

#citiesskylines Z okazji promki na Steam, chciał bym zakupić gerkę i trochę sobie pobudować.
Jednak zauważyłem że dostępne jest pierdyliard dodatków !
Co mi się przyda do komfortowej rozgrywki ?
Dodam że grałem już w SimCity (skończyłem przygodę na 3000).
  • 8
  • Odpowiedz
@J_A_N Jeśli chodzi o takie dodatki jak Mass Traffic czy Snowfall to nie są one takie ważne. Dodają takie rzeczy jak noc, tramwaje czy śnieg. Natomiast, żeby rozgrywka była komfortowa to trzeba dorzucić trochę bezpłatnych modów, żeby się nie denerwować przy tworzeniu skrzyżowań czy idiotycznych korków. Pewnie gdzieś znajdziesz listę modów must have.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sierzant_Cruchot no tak, ale cena C:S 2 to przed premierą ponad 200. Teraz na promocji C:S 1 kosztuje około 50.
Nie wiem czy się wkręcę na tyle żeby na "próbę" wywalić ponad 200.
  • Odpowiedz
@J_A_N: tak jak mówi @Wild_Rebel ważniejsze od dodatków są mody, w opisie tagu masz listę co warto zainstalować, tylko nie wszystko od razu, na początek pograj trochę na vanilli i oswój się z grą, bo sama nauka mechanik to jakieś 60-100h gry, żeby większe miasta chciały ci działać. Jednakowoż, jeśli bardzo chcesz DLC, to według mnie Mass Transit, After Dark i Parklife są bardzo przyjemne i sporo dodają, a jeśli cię
  • Odpowiedz
@J_A_N: Jak chcesz ekonomicznie to bierz podstawę i to już na początek Ci wystarczy. Potem możesz dorzucać dlc, aczkolwiek zamiast dlc już warto poczekać na C:S2.

Listę polecanych modów bez problemu znajdziesz w necie.
  • Odpowiedz
Żeby sprawdzić czy się wciągniesz, rzeczywiście wystarczy pierwsza edycja, plus mody.
Jeśli zacznie Ci się podobać, to industries, snowfall, mass traffic urozmaicają rozgrywkę.

Największą zaletą imho jest ogromna ilość darmowych dodatków (budynków, dróg, pojazdów i modów) do ściągnięcia ze steam workshop. Czyli najlepiej kupić grę na Steam.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Cruchot no tak, ale cena C:S 2 to przed premierą ponad 200. Teraz na promocji C:S 1 kosztuje około 50.

@J_A_N:
50 zł to jest gówno, a nie promocja, gra była nawet na Steamie po 20 zł, a w Humble Bundle to się dało kupić podstawkę za dolara. Plus chyba patrzysz na wersję Deluxe która nie jest warta zakupu, bo sama podstawka jest za 40 zł (ale i tak to jest
  • Odpowiedz