Wpis z mikrobloga

@wiseguypl jak byłem u doradców kredytowych to każdy mi odradzał to gówno. Lepiej było wziąć zanim zaczeli o tym gadać. Zrobił się popyt bo każdy chciał zdarzyć przed tym gównem i mało mieszkać zostało. I tu jest największy problem, nawet jak chcesz kupić to każda dziura w dupie schodzi w parę godzin bo się ludzie pchają teraz. + ceny w gore
  • Odpowiedz
Zrobił się popyt bo każdy chciał zdarzyć przed tym gównem i mało mieszkać zostało


@Duregar: ok, to ile mieszkań sprzedano w pierwszym półroczu 2023 w Polsce? Bo aby zostało mało mieszkań musiałoby się sprzedać więcej niż w 2022. Twierdzisz że tak było?
  • Odpowiedz
@Misza128: @wuwuzela1 coś mi się nie chce wierzyć w te prowizje 0%. W PKO BO masz prowizje 0.5% jeśli weźmiesz ubezpieczenie na życie, tak to masz 1,7% (albo 2%). Także te 0 prowizje mogą być pod warunkiem że coś tam innego weźmiesz
  • Odpowiedz
@rockip nwm, jak szukałem wcześniej był spokój, spokojnie z 2 tyg wyprzedzeniem rezerwacje na oglądanie można było robić. A potem jeb, zrobił się ruch i wszystko schodziło jak #!$%@?
  • Odpowiedz