Wpis z mikrobloga

@noipmezc: Najgorzej jak w czasie snu historia się powoli zamienia w wybudzenie i trzeba jakby "popychac ją myślami" aż do momentu, aż rozczarowani zdajemy sobie sprawę że praktycznie już nie śpimy i wciskamy sobie kit. Ja tak mam przynajmniej.
  • Odpowiedz
@noipmezc: dziś mi się śniło, że ta laska z serialu "Normalni Ludzie" z HBO to się we mnie zakochała i ze mną się chciała bzykać i byłem taki szczęśliwy we śnie, że nie dość że jestem kochany przez piękną panią, to jeszcze gram w serialu HBO () a potem się obudziłem i #!$%@? z tym wszystkim, nawet nie zamoczyłem we śnie, bo nasze zbliżenie
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu jasne ze da się wrócić, a wręcz wyćwiczyć, na początku jak wiesz o co kaman i chcesz wrócić to przedewszytim nie wolno się w ogole ruszać, najlepiej nawet gałkami ocznymi i idzie z powrotem zapaść w ten sam sen
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: Zamoczyć we śnie się oczywiście da, ale nigdy nie dojdziesz bo wcześniej się obudzisz albo coś innego porytego się stanie we śnie które cię wybudzi. Świadomego snu da się nauczyć i teraz już czasami mnie to irytuje bo nie chcę pamiętać wszystkiego. Pierwszy raz jak skumałem, że jestem we śnie to wyobraziłem sobie sandrę bullock na ruchanie ale to tak nie działa xd Teraz jak się pokapuję, że jestem we
  • Odpowiedz