Wpis z mikrobloga

#taxi #uber #bolt #boldupy Tego już nie zatrzymamy. Zobacz ilu imigrantów łapie się za jazdę na uberze i bolcie, z podrobionymi papierami, prawem jazdy, nawet ostatnio złapali Ukrainca który miał w plecaku Polskie licencje taxi, Polskie badania psychotechniczne "in blanco" podrobione na Ukrainie - gotowe już do wypełnienia. Taki delikwent z Pakistanu, Gruzji czy innego szlamabadu z dnia na dzień staje się taksówkarzem, dzwoni do "partnera" bo na każdym aucie masz reklamę "zatrudnimy kierowów". Dostaje kluczyki i jedzie. Patologia. a później płacz że nie można się z takim dogadać, nie powie ci gdzie najbliższa apteka całodobowa, nie wie gdzie na SOR zawieźć, nie ma pojęcia gdzie jaka knajpa. Zwykły taksówkarz z miejsca rusza po haśle: "proszę pana całkowita zmiana planów, pilnie na SOR na Wrocławską bo dostałem info że znajomy potrzebuje pomocy". A jak to powiesz pseudo-taksówkarzowi z bangladeszu to zrobi wielkie oczy i Ci powie "Aplikacju-Aplikacju" i dalej debil nie wie co się dzieje... Taka jest prawda. Całkowicie zniszczony rynek taxi. W Niemczech np. w Stuttgarcie nie pojedziesz takimi wynalazkami, jest nadal egzamin taxi i koniec. Tam nie pozwolą sobie aby ich obywatel-przedsiębiorca miał konkurować z takim syfem. Kraj dawno sprzedany a Ty jeszcze myślisz że cokolwiek możemy zdziałać. Weź się ocknij.
  • 53
Złotówy sie zesraly bo kasowanie frajerów sie skonczyło xD Na uberze robie kilometry po wawie za ułamek ceny, z pełnym przegladem sytuacji w apce. Cały czas kupony na -50/-40%. Ani razu nie mialem zadnego problemu a zdarzało sie ze wolałem wybrac uber/bolt niz przejazd ZTM (Wa-wa) bo bylo niewiele drozej. W zasadzie gówno mnie obchodzi kto kieruje bo i tak nie rozmawiam a mam dojechac do celu. Eldorado złotów mam nadzieje ze
W Niemczech np. w Stuttgarcie nie pojedziesz takimi wynalazkami, jest nadal egzamin taxi i koniec.


@Okuratny_Krk: Blikiem też nie zapłacisz, do paczkomatu paczki nie zamówisz. I i #!$%@? to niby oznacza?

Całkowicie zniszczony rynek taxi.


Sami sobie zasłużyliście latami ciężkiej januszerki. Większość normalnych osób od dawna czekało na zaoranie tej chronionej jak w rezerwacie patologii.
Dzień dobry panu złotówie. Dlaczego po kobietach jesteście drugą najliczniejszą grupą społeczną wymuszającą pierwszeństwo na drogach?


@Antibambino: Oni wymuszają jak im się śpieszy ale jak już mają klienta to się wloką jak tylko mogą xD. hipokryci
@Antibambino: no ale tu akurat ma rację, ostatnio jechałem uberem z azjatą, zaczął coś do mnie mówić, po polsku nie, po angielsku nie, w końcu zaczął gadać "LPG", tu już się wystraszyłem, bo nie chciałem stracić analnego dziewictwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale okazało się, że chciał zjechać na stację i zatankować. To jest jednak trochę minus, jeśli z usługodawcą nie możesz się dogadać w żadnym ludzkim
@Okuratny_Krk: Rynek został zniszczony przez uregulowanie taks z aplikacji. Do końca 2019 roku bardzo fajnie to funkcjonowało. Zresztą ja sam i wielu moich znajomych jeździło wtedy jako kierowcy. Ot, zabawa połączona z możliwością dorobienia. Nie masz planów na piątkowy lub sobotni wieczór - bierzesz autko, jedziesz w miasto i zarabiasz. Oczywiście taks korpom się to nie podobało, no bo jak to usługi mają stawać się konkurencyjne cenowo i jakościowo - ma
@Okuratny_Krk: Dalej cierpy nie nauczyły się używać google? Co to w ogóle za rozterki, gdzie jest apteka czy X lub Z w 2023 roku?
Przecież uber/bolta zamawiasz z apki na telefonie to i w tym telefonie możesz sprawdzić inne miejsca jak i zmienić trasę w tej apce aby zrobić przestanek.

Na pewno wychodzisz na tym lepiej niż jadąc z januszem w starym okularniku który z wielką łaską wiezie ciebie nie wiadomo