Wpis z mikrobloga

@pkb92:

widzisz, Ty chociaż przedstawiasz swoje racje i filozofię w normalny sposób.

Staram się jak mogę, chociaż korciło strasznie żeby napisać coś o rozpłodowcach i wysraniu gówniaka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W pewnym stopniu rozumiem Twój punkt widzenia, zgadzam się że oczywiście że te straszne momenty są nie do uniknięcia, jednak no
@pkb92: nie chce mi sie po raz setny tlumaczyc ze antynatalizm dazy do minimalizacji MOZLIWEGO cierpienia i nigdy nie powiedzialem ze kazde zycie to cierpienie
ciagnij sie elo
edit: przeczytalem rozmowe wyzej i doszedlem do wniosku ze moze jednak warto bylo z toba pogadac, przepraszam za brak kultury ale wiekszosc ludzi co przychodzi na tag nawet nie chce sie bardziej zaglebiac w te filozofie to i gadac mi sie nie chce
@zmarnowany_czas

Zapytałem konkretnie, po co nadal żyjesz? Skoro jesteś taki światły, a życie jest takie #!$%@? i do dupy, to po co je ciągniesz?


Więc ci odpowiedziałem zbędny nosicielu cząsteczki kwasu deoksyrybonukleinowego, że niewłaściwie zadałeś pytanie, wyjaśniłem dlaczego i powinieneś teraz poddać się refleksji i wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Niby taki mądry jesteś, a trzeba ci wszystko rozrysować na czynniki pierwsze?
@pkb92

to ja mam pytanie, dlaczego jak zwierzę żresz, pijesz, srasz?


Zostało to już wyjaśnione przeze mnie i przez HALa parę komentarzy wyżej. Z tych samych powodów, z których ty to robisz zwierzaczku homo sapiens, zanim oczywiście zgnijesz.

Naczytałeś się jakiś pseudo filozofów i myślisz że jesteś mądrzejszy od wszystkich. Wyzywasz ludzi od ameb, bo po prostu sam nie ogarniasz działania wszechświata w większej skali. Niech zgadnę, zero wykształcenia i skończony
Napisz jeszcze raz po polsku a nie jak patologia z magazynu


@Pleb12: Po takim stwierdzeniu nie ma sensu rozsądna rozmowa z tobą, ponieważ właśnie dobitnie udowodniłeś jakim przygłupem jesteś. Nie ma sensu pisanie ci tego po raz kolejny bo po prostu jesteś zbyt głupi na to aby zrozumieć, mimo tego że nie ma tam nic skomplikowanego, to tylko pokazuje skalę twojego ograniczenia.