Wpis z mikrobloga

I powiedźcie mi że to elgiebede to nie ideologia. Pod wszystkie jakieś imprezy masowe, wiece itp się muszą podpiąć ze swoimi tęczowymi flagami. Tu jeszcze przerobili flagę UE na tęczową. Nie dość, że mają swoje parady to jeszcze się pakują w inne miejsca jak by ich seksualność była najważniejszym tematem na świecie.

#bekazlewakow #konfederacja #polityka
andbatros - I powiedźcie mi że to elgiebede to nie ideologia. Pod wszystkie jakieś im...

źródło: lpegiete

Pobierz
  • 18
@andbatros: Do tej pory nie rozumiem, dlatego ta propaganda i ta flaga pojawia się WSZĘDZIE, a LGBT to przecież zaledwie kilka procent ludzi na świecie (jeżeli odjąć Julki, które są niebinarne, ale po skończeniu 18-lat przestają być buntowniczkami i nagle stają się heteresektualne - kejs jak w przypadku punków, metali i podobnych buntowniczych subkultur) to jest ich pewnie realnie mniej niż 1%. Więc: nie wiem, ale się domyślam. To podobna operacja
FuckYouTony - @andbatros: Do tej pory nie rozumiem, dlatego ta propaganda i ta flaga ...

źródło: Eaj8awxXQAECGMS

Pobierz
@andbatros:

I powiedźcie mi że to polactwo to nie ideologia. Pod wszystkie jakieś imprezy masowe, wiece itp się muszą podpiąć ze swoimi biało-czerwonymi flagami. Tu jeszcze przerobili flagę UE na biało-czerwoną. Nie dość, że mają swoje parady to jeszcze się pakują w inne miejsca jak by ich polactwo było najważniejszym tematem na świecie.
strfkr - @andbatros: 
 I powiedźcie mi że to polactwo to nie ideologia. Pod wszystkie...

źródło: Strategiczne-szanse-zagrozenia-Polska-UE

Pobierz