Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka po czym poznać zakompleksioną toksyczną niezdolną do życia w związku incelkę? Wystarczy że zapytasz o jej ilość partnerów seksualnych. Normalny człowiek na takie pytanie odpowie z pewnością siebie i na luzie prawdopodobnie przy okazji wdając się w szczegóły o których nawet nie chcieliśmy wiedzieć bo w końcu seks to normalna sprawa i nie ma się czego wstydzić a poza tym akceptuje sam siebie a jak u kogoś wywołuje to niechęć do niego to trudno nie każdemu musi się to podobać strata tej osoby nie jego Natomiast u lochy od razu zaczyna się czepianie/miotanie albo wymijające odpowiedzi że "liczy się to co jest teraz" "to nie ma znaczenia" "nie będę się spowiadać" co jednoznacznie potwierdza nam że owa laska mentalnie utknęła w przedszkolu i chciałaby jednocześnie mieć cukierek oraz zjeść cukierek (czyli puszczać się ale najlepiej tak żeby nikt nie wiedział) co świadczy o panicznym strachu przed opinią innych i nie akceptowaniu oraz braku pewności siebie a także swoich czynów albo wprost chęcią zrobienia z ciebie beciaka który to "lepiej żeby nie wiedział" bo ona jest dorosła i potrzebuje "mężczyzny a nie chłopca który to myśli że kobieta będzie czekać z seksem aż do ślubu" co jest oczywistą próbą odwrócenia kota ogonem i zrzucenia winy na mężczyznę bo JAK ON ŚMIE PYTAĆ MA BRAĆ CO DAJĄ i jak to tak chce wiedzieć czy przypadkiem jego przyszłej partnerki nie zaliczyło pół osiedla
DzikiWonsz221 - #przegryw #p0lka po czym poznać zakompleksioną toksyczną niezdolną do...

źródło: IMG_20230705_123059

Pobierz
  • 46
@DzikiWonsz221 o przyszedł przegrywy. Trzymałeś chociaż za rękę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ty jesteś ofiara i nie ruchasz to twój problem. Facet tez ma się tłumaczyć, ze wychuchanego xxx lasek? No chyba, ze jest przegrywem i powie, ze nie ruchał( ͡ ͜ʖ ͡)
no dobra ale co komu do tego z iloma facetami spala ? Co to zmienia?


@Linnior88: Dla mnie zmienia, choćby ryzyko zarażenia się HPV, skoro już Twoim zdaniem ewidentnie nie mam prawa do oceny kompatybilności czyjegoś charakteru przez pryzmat ilości partnerów seksualnych.

Ja mam do seksu podejście osobiste (choć nie do przesady) i szukam kobiety, dla której podobnie jak dla mnie, znaczy to coś więcej niż ćwiczenie fizyczne.

Zresztą, każdy może
@Wolf1986: >Trzymałeś chociaż za rękę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się składa że nie raz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak ty jesteś ofiara i nie ruchasz to twój problem

Literalnie powiedz mi że jesteś toksyczną incelką bez mówienia mi że jesteś tokstyczna incelką

Facet tez ma się tłumaczyć, ze wychuchanego xxx lasek?

Jeśli partnerka go o to spyta to czemu miałby tego nie
@WielkiNos: to jest normalne pytanie i ludzie bez kompleksów i fiksacji nie powinni mieć problemu by na nie odpowiedzieć.

Aczkolwiek jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacje szczególną, np gdy dziewczyna padła ofiarą gwałtu. Domyślam się że może nie być łatwo powiedzieć na casualowej randce "miałam 3 chłopaków, przygodę na wakacjach we Włoszech i zgwałcił mnie pijany seba po studniówce więc w sumie to 5"

No i chyba nie jest to pytanie
@DzikiWonsz221: To jest niestety błędne koło. Zgadzam się z tym, że osoba bez kompleksów i świadoma siebie nie będzie mieć problemu z odpowiedzią na to pytanie. Z drugiej strony tutaj co drugi wykopek (jak i ludzie w rzeczywistości) wiesza psy na osobach (w szczególności babeczkach), które miały wielu partnerów, więc nie każdy jest gotowy zmierzyć się z takim osądem. I koło się zamyka.

Absolutnie nikt nie musi być z osoba, która
@Linnior88: Wprzypadku kobiet to zmienia bardzo dużo. Kobiety po przekroczeniu kilku partnerów praktycznie przestają się nadawać jako kandydatki na żony. Są nawet na to statystyki. Szansa rozwodu rośnie o kilkaset procent. W przypadku mężczyzn tego problemu nie ma.