Wpis z mikrobloga

dzisiaj, w wieku 37 lat, spędzam pierwszą noc w miejscu którego nie powinienem nazywać domem, jednak będzie to mój dom w najbliższym czasie
pierwsza noc na wynajmie, samemu, po latach posiadania żony, dzieci, rodziny
dziwne uczucie, niby wolności, jednak niepewności i najgorzej tej przytłaczającej samotności
jeśli tak ma wyglądać reszta życia to nie ma sensu
#przegryw #samotnosc #depresja
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Aorus: zawirowania zyciowe, żona odeszła do kolegi z jej pracy, dzieci mieszkają na razie z nią bo ja od pół roku jestem na L4 (kręgosłup)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
instaluj tindera


@sivyjaral: boje się tego
jako stały użytkonik wykopu, wiem, że to może zniszczyć psychę bardziej
poza tym - jeszcze nie powinienem, rozwód za 3 tygodnie dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elev: bedzie ciezko ale jak ostygniesz instaluj tindera a wykopu tez sie naczytalem i musisz duza poprawke na to nalozyc wiadomo 20 letnie juleczki wybij sobie z glowy ale rowiesniczke na pewno ogarniesz nawet jeszcze nie wiesz ale wlasnie zaczynasz zyc gratulacje !
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Gardze samymym soba


@Maxior99: () samotność jest straszna, ale nie definiuje naszej osoby, nie wiem w jakiej sytuacji jesteś, ale gardzenie sobą nie prowadzi do niczego dobrego
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
20 letnie juleczki wybij sobie z glowy ale rowiesniczke na pewno ogarniesz nawet jeszcze nie wiesz ale wlasnie zaczynasz zyc gratulacje !


@sivyjaral: to nawet lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milfy zawsze mnie bardziej jarały niż teens

czy zaczynam żyć? żyłem i to nawet fajnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Przykro mi i to szczerze bo wiem co czujesz moja historia jest podobna do twojej moze nawet bardziej dramatyczna jak bedziesz chcial kiedys pogadac bedzie Ci ciezko pisz zdrowka
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
bedziesz chcial kiedys pogadac bedzie Ci ciezko pisz zdrowka


@sivyjaral: dzięki Miras o/
ogólnie wstawiłem ten post bo nie mam do kogo ryja otworzyć, jakoś się trzymam, ale ten portal daje minimalne poczucie społeczności
przybliż proszę swoją historię
  • Odpowiedz
@Elev: długo by opowiadać ale w skrócie:
Pewne wydarzenia z kobietą która kocham mnie załamały i nie potrafię dojść do siebie (terapia to była strata czasu)
  • Odpowiedz