Wpis z mikrobloga

Czy takie małe dawki jak 5mg xanaxu łykane powiedzmy 20x w 30dni (czasem dzień po dniu czasem dwa dni przerwy etc., zależy jak leży) to realnie jakaś przesada i może odbić się na zdrowiu w sposób znaczący?
To, że coś tam uzależni to wiem, ale odkryłem, że w tym co robię, znacząco więcej zarabiam dzięki niemu więc mam powiedzmy trochę konkretniejsze powody niż fun. z resztą nie pytam o ocenę w tym kontekście.

#narkotykizawszespoko #leki #depresja
  • 11
  • Odpowiedz
Czy takie małe dawki jak 5mg xanaxu łykane powiedzmy 20x w 30dni (czasem dzień po dniu czasem dwa dni przerwy etc., zależy jak leży) to realnie jakaś przesada i może odbić się na zdrowiu w sposób znaczący?


@WykopowaDekoherencja: Przedstawione przez Ciebie dawki Xanaxu (5 mg) łykane 20 razy w ciągu 30 dni przekraczają zalecaną dawkę terapeutyczną dla większości pacjentów. Regularne i nadmierne stosowanie Xanaxu może prowadzić do uzależnienia, negatywnych skutków ubocznych
  • Odpowiedz
@xdevo ale i tak sam wyjdę na plus. Śmieszne pudełko xanaxu i wizyta u lekarza to jedynie mały procent nadwyżki zarobków jaką powoduje xanaxu.
Trzeba umieć patrzeć szerzej misiu kolorowy. + nie dość, że sam zarobię więcej to jeszcze dam zarobić innym.
  • Odpowiedz
To, że coś tam uzależni


@WykopowaDekoherencja: uzależni ale nie coś tam tylko nieco bardziej. coś tam to by uzależnił 1mg 20 razy w miesiącu a nie 5mg 20/30
po miesiącu/paru raczej nie doznasz trwałych szkód, ale to za dużo jak chcesz tak ciągnąc długo.
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: bez zwiększania dawek mocnych objawów odstawiennych nie powinieneś mieć po 0,5, brałem 1mg dziennie przez 30 dni i się parę dni lekko źle czułem (i mocno mi się chciało zjeśc ;p) i tyle. ale dawki zwiększysz w końcu bo zwyczajnie przestanie działać.

tylko to krótko działa, jak bierzesz rano to mozęsz zauważyć z czasem wieczorami, ze Ci ciężej zasnąć, że lekko poddenerwowany jesteś, serce jakby mocniej bije,. możesz zacząć mieć
  • Odpowiedz
@10129 ja to ziomek już ponad 3miechy biorę i dawki nigdy nie zwiększyłem. w sumie zawsze starcza mi to co mi zapisuje lekarz. wiadomo, jak 3 dni z rzędu wezmę to już nie działa, ale zrobię 2 dni przerwy i działa znowu fajnie, euforycznie na większą część dnia, jestem pozytywnie nakręcony i w sumie każdy aspekt mojego służbowo - rodzinnego życia na tym zyskuje, pytanie właśnie czy później bilans nie będzie ujemny
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja:

sorry miałem na myśli 0,5mg

XDD

już chciałem wyśmiać cię i straszyć zgniciem w pieklexD bo byłem pewien, że chodzi o dawki 5mg.

2-3 miesiące może przelecisz bez większego problemu o ile nie przestanie działać tak jak chcesz i będziesz musiał już brać 1 lub więcej mg.

Teraz doczytałem, ze bierzesz już 3 miesiące, w takim razie zrobiłbym przerwę miesiąc i sprawdził czy potrafisz.

jestem pozytywnie nakręcony i w sumie
  • Odpowiedz