Wpis z mikrobloga

Hej #wroclaw
Chciałbym zabrać żonę do jakiejś fajnej restauracji, ale dzieci niestety musimy zabrać ze sobą :P
W związku z tym pytanie: Czy jest w tym mieście restauracja, która spełnia poniższe warunki:
1. Posiada jedzenie ponad przeciętne, niekoniecznie luksusowa, ale żeby było z wyższej półki z efektem wow na spacjalne okazje
2. Posiada jednocześnie w menu coś dla dzieci (jakiś standard typu stripsy i frytki czy spaghetti), ew. jest przyjazna dzieciom, ma kredki i kącik zabaw

Przychodzi mi do głowy sporo lokali, które spełniają 1 OR 2, ale żaden, który by spełniał 1 AND 2 ;)
Pomożecie?
  • 7
  • Odpowiedz
ale dzieci niestety musimy zabrać ze sobą :P


@hornet17: mimo wszystko popracowałbym nad tym punktem, naprawdę nie możesz wynająć niani na ten czas? Nie masz znajomych którzy poleciliby ci jakąś zaufaną opiekunkę?
  • Odpowiedz
@hornet17:Z tego co kojarzę nie ma takiej knajpy. Te lepsze nie bawią się w menu dla dzieciaków najczęściej.

@pekak Śmiem wątpić patrząc na to jak dalej oblegane są ogródki w sporej ilości knajp. Można narzekać, ale te 10 lat temu w mieście było znacznie gorzej z gastro.
  • Odpowiedz
@pekak: No tak ilość =/= jakość.

Nie wiem jak dla mnie średni poziom knajp bardzo mocno poszedł do góry. Nie trafiam już na kompletne badziewia. Mam szeroki wybór fajnych knajp które też potrafią wziąć za to normalną cenę.

Także takie marudzenie, że wrocławskie gastro leży to przesada.
  • Odpowiedz