Wpis z mikrobloga

@staryalkus: Właśnie od 2-3 sezonu powinno być więcej zmian. Rod mówił, że sezon 1. był projektowany przed oficjalną premierą gry, więc nie mieli czasu, aby wsłuchać się w opinię graczy i coś zmienić.
@n4zgullo: Jeśli drugi będzie taki sam, to raczej to koniec tej gry, przynajmniej do dodatku, chociaż biorąc pod uwagę historię Diablo 3, to może być rożnie po pierwszym rozszerzeniu, może kojarzysz, że trzecia część miała posiadać 2 dodatki, nie jeden, ale po pierwszym wyniki sprzedażowe były tak niskie, że drugi anulowano, a jego resztki, ruiny Seszeronu i Nekromantę doklejono do gry, w postaci eventu oraz płatnego dlc. Ja po tym co
@Grimsch: Czy ja wiem czy się słabo sprzedał? Niecałe 3mln sztuk w pierwszym tygodniu vs 6 mln podstawki w analogicznym czasie. Zresztą d3 zmartwychwstało tak na prawdę dwa tygodnie przed premierą RoSa z patchem poprawiającym loot. Zobaczymy co z tym D4 będzie.
@krolik_wie_lepiej: Nie zdziwię się jak development przygaśnie jak tylko smutny pan od Excela zauważy liczby poniżej oczekiwanych, koniec końców to nie GGG, którzy mają jeden tytuł i community, o które muszą dbać. Wiadomo 3 mln robią wrażenie, ale może końcowo nie był to rezultat jaki wpisali sobie do założeń sprzedażowych i to spowodowało scrap drugiego dodatku i kiepski rozwój D3 w sezonach.