Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Scenka, rozmowa pewna:
Matka mojej dziewczyny: Wydałeś 35zł na obiad (na wagę), tam miałbyś obiad za 20zł...
Ja: Ja się tym nie przejmuję, zarabiam tyle, że za 0,5h zapominam ile wydałem (20k miesięcznie)
Matka dziewczyny: O i widzisz, to dopiero mieć dobrze takiego męża...
Dziewczyna: I co z tego skoro nawet cheeseburgera z Mcdonald's nie kupi...
Ja: Ja gardzę takiego rodzaju żywnością i nie jem.

Powstrzymałem się od odpowiedzi, że lepiej mieć gołodupca który kupi chesseburgera. A już takowego miała i nie muszę mówić jak to się skończyło na dłuższą metę. No ale u kobiet chyba wyciąganie wniosków oraz logiczne myślenie to tak... średnio funkcjonuje. Gołodupiec naobiecuje wszystko kobiecie i to co dziwne - on ma większe szanse niż taki bogacz który nie wydaje pieniędzy na byle co. Dlatego chyba dziewczyna niebawem ode mnie sama odejdzie na poczet faceta który jej wszystko obieca a potem będzie płacił alimenty bo jak pojawi się wpadka to odejdzie ;)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #takasytuacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 107
  • Odpowiedz
podjerzewam ze nie ma zadnych 20 k ani zadnej dziewczyny tylko halucynacje z piwniczenia i bicia kapucyna a nawet jak jest to zaraz nie bedzie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Przeczytaj sobie swój wpis na spokojnie, za kilka dni, a może i tygodni. Poruszyłeś tutaj zbyt dużo rzeczy, które podejrzewam, że Cię bolą w relacji i dlatego wyszły na wierzch przy pisaniu wpisu, a przez to takim wpisem robisz sobie kiepską laurkę. Powodzenia :)


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
Kiedyś żeby zarabiać wielokrotność średniej krajowej trzeba było wykazać się pomysłowością, ciężką pracą, czy po prostu sprytem.

Od kiedy IT zrewolucjonizowało rynek, cała masa miernot zarabia relatywnie dużo, ale wciąż mniej niż hydraulik zza Odry, i uważa że nagle z powodu zarobków jest kimś więcej niż przeciętny obywatel swojego kraju, przykre.

Pomijam że pan biznesman pewnie pomylił netto na fv z netto na rękę, ale tak lepiej pasuje mu do narracji.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Tomba: hahahaha ostatnio pożyczałem takiemu robolowi z zachodu kasę bo jakoś tam takiego dobrobytu nie ma i agencje wykorzystują Polaków na potęgę xD
@damianooo8: kolejny którego to zabolało xD
@Orowerbogatszy: bo nie chcę się asymilować :D
@kalafi0r: ja tak naprawdę jestem najlepszy tylko :P
@mirko_anonim: po co mam czytać skoro ja wiem najlepiej i jestem najlepszy?
@bonekropik: a prostytutka i polityk
  • Odpowiedz
Powstrzymałem się od odpowiedzi, że lepiej mieć gołodupca który kupi chesseburgera. A już takowego miała i nie muszę mówić jak to się skończyło na dłuższą metę. No ale u kobiet chyba wyciąganie wniosków oraz logiczne myślenie to tak... średnio funkcjonuje. Gołodupiec naobiecuje wszystko kobiecie i to co dziwne - on ma większe szanse niż taki bogacz który nie wydaje pieniędzy na byle co. Dlatego chyba dziewczyna niebawem ode mnie sama odejdzie na
  • Odpowiedz
Jakis idiota zarzucił oczywisty bait. Jest piątek - a on od 5 godzin żywi się hejtem :D. Nieważne czy to "prawdziwa" historia, czy pisze to jakis piwniczak-idiota-prowokator. Psychika uszkodzona. Najlepiej będzie jak autor się dodatkowo wykastruje, skoro jest już ewidentnie po lobotomii.
  • Odpowiedz