Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i Mirabelki,

Jest lato i jest... LOTERIADA! ( )

Jak co roku, na wakacje, pojawiła się nowa edycja Loteriady.

Jeżeli chodzi o nagrody to w tym roku jest to istna tragedia. Nagród jest skandalicznie mało...
Do wygrania jest:
- 1x Samochód Kia XCeed 1.5 T-GDI 160KM 6MT z pakietem Smart SMT w kolorze Celadon Spirit Green,
- 4x Skuter VESPA Primavera 50 Euro 49 cm3, 2,2 kW w kolorze Bianco Innocente,
- 20x telefon Apple iPhone 14 128GB w kolorze północ,
- 100x drukarka Instax Link WIDE marki Fujifilm w kolorze Ash White,
- 500x kart podarunkowych 4F o wartości 500 zł,
- 1 500 000x talonów na zakup kuponu Lotto o wartości 3 zł,
- 1 000 000x talonów na zakup losu „Pełna Skarbonka” o wartości 2 zł,

Talony na grę "Lotto" oraz "Pełna Skarbonka" wydawane są tylko w Punktach Stacjonarnych i Terminalach Samoobsługowych (Zdrapkomatach)! Brak opcji otrzymania Talonu przez zakup online oraz w kasach Carrefour!
Talony "Lotto" wydawane są automatycznie do co 7-go zakładu "Lotto" lub "Lotto+" na kwotę minimum 6 zł!
Talony "Pełna Skarbonka" wydawane są automatycznie do co 11-go zakładu "Lotto" lub "Lotto+" na kwotę minimum 6 zł!
Jeżeli numer transakcji zakupu "Lotto" lub "Lotto+" na kwotę minimum 6 zł jest wielokrotnością 7 i 11 to wydawany jest tylko Talon "Pełna Skarbonka", natomiast Talon "Lotto" jest wydawany do następnej transakcji!

Dlaczego wg mnie warto wpisywać kody Loteriady?
Bo mam znajomych którzy w poprzednich edycjach wygrali w niej karty podarunkowe i telefony komórkowe więc na pewno da się wygrać i nie jest to scam () (przynajmniej jeżeli chodzi o te nagrody niższych stopni... :P)

Niżej poruszę temat optymalizacji zakupowej.
Wg mnie skoro już coś od Lotto kupujemy to powinniśmy zoptymalizować nasze zakupy tak żeby otrzymać jak największą ilość kuponów Loteriady. Więcej kuponów to większa szansa na dodatkową wygraną a na tym nam powinno zależeć.

Na początek bardzo ważna uwaga!
Jeżeli zależy Wam na kodach Loteriady to pilnujcie kolektorów u których robicie zakupy. Ostatnio patrzyłem jak kolektorka z salonie Inmedio nie wydaje kodów klientom tylko czeka aż klient odejdzie i wtedy drukuje kod i odkłada go dla siebie!

Poniżej przykłady możliwej optymalizacji dla gry w punktach stacjonarnych:
- załóżmy że normalnie kupujemy 2 zdrapki po 5 zł, w takim przypadku otrzymamy 1 kupon Loteriady. Zastanówmy się czy nie warto rozdzielić tego na 2 transakcje i do każdej z nich dorzucić np. zdrapkę za 1 zł tak żeby utworzyć 2 oddzielne transakcje każda po 6 zł. Dzięki temu zamiast 1 kuponu Loteriady otrzymamy od sprzedawcy 2.
- wielu graczy gra w loterię "Ekstra Pensja" która w przypadku trafienia głównej wygranej gwarantuje 5 000 zł miesięcznie przez 20 lat. Za 1 zł możemy dokupić do takiego kuponu opcję "Ekstra Premia" co pozwoli nam na dodatkowe losowanie 100 000 zł a dodatkowo pozwoli otrzymać także kupon Loteriady ponieważ cena zakładu osiągnie wymagane 6 zł.
- jeżeli do 6 zł brakuje nam 1 zł a nie chcemy kupować zdrapki za 1 zł to najtańszą inną opcją będzie dokupić zakład "Mini Lotto" za 1,50 zł i w ten sposób osiągnąć 6 zł w transakcji wymagane do otrzymania kuponu Loteriady.
- załóżmy że puszczasz 10 zakładów "Lotto". Jeżeli puścisz je wszystkie w 1 transakcji to otrzymasz 1 kupon Loteriady i 1 szansę na Talon dodatkowy. Jeżeli podzielisz zakup na 5 transakcji, w każdej po 2 zakłady Lotto, to dzięki temu otrzymasz pewne 5 kuponów Loteriady oraz 5 szans na dodatkowy Talon. Sprzedawcy mogą trochę narzekać na ilość klikania ale wg mnie warto :)

Kupony Loteriady otrzymacie też w przypadku zakupów w automatach zdrapkowych.
Tutaj należy zadbać o to żeby zamknąć transakcję wyzerowaniem stanu konta. Jeżeli ktoś przed Wami pozostawił nawet niewykorzystane 10 gr a Wy wrzucicie kolejne 6 zł licząc na kupon to możecie się przeliczyć bo po Waszym zakupie dalej w maszynie zostanie 10 groszy i transakcja nie zostanie zamknięta czyli nie otrzymacie kuponu.
Dodatkowo jeżeli chodzi o automaty zdrapkowe to przechodząc obok nich warto zwracać uwagę na to czy jakieś kupony Loteriady tam nie leżą. Przeważnie ludzie skupiają się tylko na zdrapkach i maszyna wyrzuca z siebie kupony których nikt nie zbiera. Czasem można się nieźle obłowić. Nie raz zbierałem z niej po kilkanaście kuponów Loteriady które zostawili inni gracze.

Poniżej przykłady możliwej optymalizacji dla gry w serwisie online:
- w Loteriadzie można też brać udział kupując zakłady czy grając w Gierki w serwisie online. Należy w tym celu podczas rejestracji w Loteriadzie podać identyczny adres email którego użyliśmy przy zakładaniu konta w serwisie online. Tutaj zasady co do kwoty są identyczne a transakcja jest zamykana po wylogowaniu. To oznacza, że np. kupując 2 zakłady "Eurojackpota" lepiej jest kupić najpierw jeden, wylogować się, zalogować i kupić następny. W ten sposób na naszym koncie Loteriady pojawią się 2 kody Loteriady.
- za każdą założoną subskrypcję o wartości min. 6 zł również przydzielany jest 1 kod promocyjny. Na czas Loteriady możemy sobie założyć np. subskrypcję "Ekstra Pensji" i "Ekstra Premii" za 6 zł, czy 4 zakładów "Mini Lotto" (również za 6 zł).
- wielu graczy gra także w gry 4 minutowe czyli "Szybkie 600" lub "Keno". W takim przypadku aby maksymalizować liczbę kuponów należałoby dzielić transakcje na wielokrotności 6 zł. Np. puszczamy 3 zakłady "Szybkie 600" czy "Keno", wylogowujemy się, logujemy ponownie i znów gramy 3 zakłady (lub np. 1 zakład ze stawką x3, czy 1 zakład ale na 3 losowania). W ten sposób możemy naklikać sobie sporo kuponów ( ͜͡ʖ ͡€)
- najgorzej mają zwolennicy "Gierek". 2 lata temu w Loteriadzie kody z "Gierek" były przydzielane za wielokrotności 6 zł. Czyli np. kupno 1 "Gierki" za 20 zł skutkowało otrzymaniem 3 kodów a kupno 3 "Gierek" po 20 zł skutkowało otrzymaniem aż 10 kodów Loteriady! W tym roku jest tak jak rok temu. 1 taka "Gierka" za 20 zł dostarczy 1 kupon Loteriady i żeby otrzymać następny trzeba wylogować się, zalogować i zagrać raz jeszcze. Biorąc pod uwagę czasy ładowania "Gierek" i ciągłe błędy będzie to dla Was droga przez mękę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętajcie że transakcja jest zamykana w chwili wylogowania, zatem możecie łączyć "Gierki" o niższym koszcie, np. zagrać w 3 różne "Gierki", każda w cenie 2 zł, wylogować się i zalogować ponownie. Możecie też zagrać w "Gierkę" za 5 zł i w inną za 1 zł. Taka transakcja też da Wam kod Loteriady. Pamiętajcie tylko o konieczności wylogowania żeby zamknąć sesję!

PS. Kody z transakcji online powinny pojawić się w ciągu 2 dni roboczych od zawarcia transakcji.

Wszystkie szczegóły Loteriady i rejestracja udziału jest dostępna na stronie: https://loteriada.pl/

Koniec wpisu na dzisiaj.

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to dobrze by było jakbyście wrzucali je pod ten wpis. Wtedy nie będę musiał kilku osobom tłumaczyć tego samego na PW ale jeżeli cenisz sobie prywatność to pisz na PW - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: Loteriada2023

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
krzyżówka XXL z niby 1% - to ma raczej reedycję od dzisiaj i na pewno nie ma takiego zwrotu


@miszczu90: niestety jednocześnie w sprzedaży są 2 rodzaje "Krzyżówki XXL". Współczynnik 1% dotyczy zdrapek o numerze gry 638. Trzeba być ostrożnym przy większych zakupach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego wg mnie warto wpisywać kody Loteriady?


@Nutaharion ja mam zasadę: jeśli można wziąć udział w jakimś konkursie za darmo (a dla mnie to jest za darmo, bo i tak posyłam lotto, więc i tak zawsze dostaję kupony loteriady), to zawsze warto brać w nim udział! Kiedyś wygrałem telefon komórkowy tylko za ustawienie opisu na Gadu-Gadu, dużo razy wygrałem jakieś pierdoły za kody z produktów, które kupowałem na co dzień, a parę
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Raz nad morzem babka z kolektury na pasażu dała mi zwitek ok 100 kuponów Loteriady (których nie odebrali klienci). Zarejestrowałem wszystkie. Nie dostałem z tego zupełnie nic, nawet złamanego grosza...
  • Odpowiedz
  • 1
Czy jak się sprawdza kupon to maszyna wydaje jakiś dźwięk gdy się wygra albo przegra?


@mar-kar-583: czytniki ogólnodostępne nie wydają żadnych odgłosów, natomiast terminal sprzedawcy tak, rozróżnia dźwięk pustego kuponu od kuponu na którym jest jakaś wygrana.
  • Odpowiedz
@Nutaharion
czy do każdego kuponu za min 6zł powinienem dostawać loteriadę?
Jak się upomniałem to mi pani z kolektury powiedziała że to losowo tak jak skarbonka i dodatkowy kupon na lotto, ale nie mogę znaleźć takiej informacji
  • Odpowiedz
  • 0
czy do każdego kuponu za min 6zł powinienem dostawać loteriadę?


@Transparentny: tak, kupon drukuje się po zamknięciu transakcji do każdej transakcji za kwotę minimum 6 zł. Zapewne sprzedawczyni nie zamknęła transakcji. Spotkałem się z takim zachowaniem w salonie Inmedio, gdzie sprzedawczyni kończyła transakcję dopiero po odejściu klienta od kasy i wtedy zbierała Loteriady dla siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz