Wpis z mikrobloga

  • 2
@ExtraPensja: A tak prezentuje sie zlozony. Swietny secik! Calkiem sporo funkcji. Instrukcja nie dla oskarkow jak w dzisiejszych setach, trzeba byc bardzo uwaznym przy skladaniu bo nie byly "podswietlane" na czerwono elementy dodane w kolejnych krokach i trzebabylo uwaznie sledzic co sie zmienilo na rysunku. Skladanie zajelo znacznie wiecej czasu niz w obecnych zestawach z podobna iloscia klockow. Jak macie pytanie chetnie odpowiem.
ExtraPensja - @ExtraPensja: A tak prezentuje sie zlozony. Swietny secik! Calkiem spor...

źródło: IMG_20230625_220401

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Semigod: Ponizej niestety nie. 240 euro razem z przesylka ale i tak bylo warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsza funkcja to rozkladanie tych paneli solarnych, zupelnie jak w prawdziwym laziku, niesamowite! Che che! Polecam nabyc to cudo techniki, mysle, ze spokojnie bez straty mozna opchnac uzywke ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Semigod: A dziekuje! ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak kilka lat temu dowiedzialem sie o jego istnieniu tak postanowilem, ze napewno kiedys go kupie.

Najgorsze jest to, ze te kable flex sa uzyte do ukladu kierowniczego, do tego opony robia spore tarcie ale dzialaja jeszcze XD

W ogole powiem Ci, ze czuc bylo w dotyku, ze czas zrobil swoje z plastkiem. Albo kiedys takie plastiki robili, nie wiem
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: na plus na pewno jest to, że to ostatni zestaw który wyszedł z flexem więc w sumie masz najnowsze dostępne kabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co wiem, są niezwykle podatne na UV. Znacznie bardziej niż pozostałe elementy, nie tylko się odbarwiają ale też stają się bardzo kruche po dłuższej ekspozycji na światło słoneczne.

Więc trzymaj zestawik w jakimś zacienionym miejscu jeśli chcesz żeby Ci
  • Odpowiedz
  • 1
@Semigod: Skad czerpiesz informacje o tych wszystkich niuansach? Ja jestem fanem lego od dziecka (z kilkuletnia przerwa podczas studiow i szkoly sredniej) a jak rozmawiam z Toba to czuje sie jak totalny nowicjusz!

O sloncu to wiem, ze szkodzi. Wszystkie sety trzymam w pokojach z zaslonami wiecznie zaciagnietymi i w polnocnej czesci domu. Jedynie mam problem z ulokowaniem Saturna i troche sie grzeje we wschodnim pomieszczeniu.

Jak sie zwiesz na BL?
  • Odpowiedz
  • 0
@rosomak94: Nie kupuje uzywanych zestawow bo nigdy nie wiadomo jak ktos sie z tym obchodzil. Wole pozniej nie zalowac i doplacic te 300 stowy za nieotwierany. Z Opportunity dlugo sie zastanawialem nad uzywka ale ze wzgledu na spora ilosc ruchomych elementow stykajacych sie z tymi panelami solarnymi balem sie ze beda rysy i przetarcia w tych miejscach a czegos takiego bym nie ździerżyl.
W kazdym badz razie polecam ten zestaw, zupelnie
  • Odpowiedz
  • 1
@pandolin: Nie, no ja kolekcje trzymam w szafkach przeszklonych, wlasnie zeby przeciwdzialac kurzeniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Kiedys to byly te bolidy... Przynajmniej mialy wiecej funkcji poza skrecaniem i zawieszeniem jak ostatni McLaren. Myslisz zeby kiedys sprzedac czy zostawiasx do podziwiania?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.