Wpis z mikrobloga

RED IS BAD, producent Polskiej odzieży patriotycznej wypuszcza limitowaną serię koszulek ,,Keep calm and f**k Stepan Bandera ", ,,Ludobójstwo Wołyńskie " Zamówienia można składać wyłącznie do 16.07.2023 (po tej dacie produkt znika ze sklepu). Wysyłka zamówień rozpocznie się od 26.07.2023. Cały dochód z koszulki zostanie przeznaczony na budowę pomnika ofiar ludobójstwa wołyńskiego na Powązkach Wojskowych w Warszawie, o który stara się Stowarzyszenie "Wspólnota i Pamięć". #neuropa #ukraina #polska #historia #wolyn #ludobojstwo
Pobierz Majonezowy-fejm22 - RED IS BAD, producent Polskiej odzieży patriotycznej wypuszcza li...
źródło: Bandera-1
  • 121
@placebo_: Nie wiem, skąd czerpiesz wiadomości, do mema, którego spłodziłeś, zapewne w ciężkich bólach mózgowych. Ale powinieneś wiedzieć, że Zeleński publicznie uznał Banderę za bohatera narodowego, parlament ukrainy nadał status weteranów ukraińcom z SS-Galizien (po ciężkich aferach cofnięto), a obecne władze ukrainy zabraniają nawet dokonania ekshumacji ofiar i pogrzebu ich szczątków na cmentarzu.
Zaprawdę prawdę uwieczniłeś na tym memi...
@Blackmore: amen! jak sie ciesze, ze poziom ogarnietosci w tym dziwnym i strachliwym narodzie rosnie! btw, co to za poziom mialczenia, ze nas banderowcy #!$%@?. no #!$%@?, to swiadczy o nieudolnosci wladz, ze na to pozwalaly. a pretensji do wladz nie slychac...
@Majonezowy-fejm22 o ile jestem w stanie zrozumieć osoby identyfikujące się z tym poglądem to za #!$%@? nie potrafię zrozumieć kto takie gowno na siebie założy? Pryszczate 13 latki wielcy wojownicy czy sebki którzy maja przeciąg miedzy uszami?
@malinq: Uuu straszny argument konto ma 5 miesięcy hurr durr xD No tak nie mam tysięcy akcji jak ty i twój przyjaciel bajzel czy blazenman bo nie jestem trollem tak jak ty i twoje ziomki za Buga xD A teraz ubierz koszulkę z batką Banderą i walcz o wielką ukraine na wykopie xDdddd
W głowie się nie mieści że Ukraina podnosi temat dopłat do rolników w UE, odnowy pomników UPA w Polsce


@evilbadday: Po pewnym czasie podnosili sprawe jednego pomnika i to legalnego.
@Majonezowy-fejm22: nie wycie, tylko trochę słaba sytuacja. Sam korzystałem z redisbad w 2016 roku, ale wtedy mieli fajne wzory historyczne, a teraz większość jest mocno politycznych. To takie pozowanie i pokazywanie kto jest większym patriotą na siłę, często kojarzy się z nacjololo sebkami i dresami. Jak chcesz pozytywny normlany patriotyzm to tutaj: https://pozytywnypatriotyzm.pl/

Ta koszulka też wiąże się poniękad z prorosyjskością i jest na rękę putinowi. Ciekawe dlaczego nie widzę tam
@Majonezowy-fejm22: człowieku, przecież popieranie rosjan to najmniejszy problem przy tej koszulce. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz to jakbyś miał skreślić kwadracik na karcie wyborczej xD?
@xPekka: Nie, nie jest wymyślona. Obok domu znajduje isę mieszkanie, które jakaś karyna wynajmuje pod airbnb każdemu jak leci i gada, że jest miejsce parkingowe, i większość, która przyjeżdża albo zastawiała bramę wjazdową, albo teraz już dwa razy była sytuacja jak ktoś wjechał na teren posesji (bo ogrodzenie jest w trakcie budowania, narazie są same przęsła). Ale to trzeba mieszkać w większym mieście i nie wiem, wyjść czasem z domu, powtórzę
@Blackmore koszulka #!$%@? ale nie zgodzę się z tobą ze trzeba zostawić ukraincow teraz i nie dyskutować. Właśnie teraz jak jesteśmy im potrzebni trzeba sięgnąć po swoje. Potem będą nas mieli w dupie i sam to zobaczysz. Trzeba robić politykę a nie z siebie frajera.
@Blackmore: Wzeszłym roku, albo dwa lata temu Red is bad dogadało się z PiSem i produkowało jakieś koszulki, które hurtem kupowała któraś z rządowych organizacji... w hurcie red is bad dostawało od PiS 2x więcej, niż te koszulki kosztowały na stronie w detalu...