Wpis z mikrobloga

  • 19
@Piesel-9 no ale jak to płacić przed wykonaną usługą? tzn. trzeba było sprawdzić feedbacki.

choć moją największą wtopą był czas,.kiedy jeszcze nie miałam zaufanego Telegrama i kupiłam koks za 200. Oczywiście po paru dniach typ napisał mi, że paczka jest zatrzymana i mam zapłacić dodatkowe 200f, żeby nie mieć problemów. oczywiście już wtedy wiedzialam, że . dałam się ładnie zrobić xd. na szczęście zaraz potem znalazłam swojego zaufanego sprzedawcę z Holandii z
  • Odpowiedz
  • 0
@Jagoo: Człowiek naiwny jeszcze nie wiedział, że w tym środowisku tyle oszustów i myślał, że to "normalna" praktyka, ale potem było już lepiej.
Takich rzeczy jak opisujesz nie lubię robić zdalnie właśnie przez takie sytuacje, ale czaję, że dobry koks ciężko trafić, szczególnie jak człowiek w potrzebie.
  • Odpowiedz
@sradam: Normalnie - bierzesz druczek z poczty, moczysz w roztworze koksu i idziesz na pocztę nadać. Tylko teraz to już po herbacie bo poczta zlikwidowała telegramy.
  • Odpowiedz
  • 3
Gdyby ktoś był zainteresowany tematem Domin to znam parę fejków, ale także 3 realne, które nie przekręcają ludzi na pieniądze. Również pod koniec lipca idę na sesję "mixed wrestling". Będę mógł podzielić się wrażeniami jeśli ktoś będzie zainteresowany.
  • Odpowiedz
@Ghalard: co do #!$%@?. Równie dobrze możesz koks przesyłać faksem. Przecież druczki telegramowe nie są fizycznie nigdzie wysyłane xD
  • Odpowiedz
  • 0
@1001001: zapasy pomiędzy kobietą, a mężczyzną (czy tam innymi "płciami", których nie ogarniam). Jest stronka sessiongirls kropka com, gdzie głównie panie trenujące sporty walki się ogłaszają. W Polsce w tym temacie jest posucha, ale co jakiś czas panie z innych krajów odwiedzają Polskę.
  • Odpowiedz
  • 0
@sradam normalnie, a przynajmniej w UK tak się robi. Płacisz bitcoinami, kupujesz co chcesz i przychodzi ci kurier. Mam taki sklepik z NL od dwóch lat, hurtowo, pewnie plus jest zwrot kosztów jak paczka nie dojdzie. A np w Londynie robisz zakupy poprzez Instagrama lub TikToka
  • Odpowiedz