Wpis z mikrobloga

Ehh dziś w nocy klientka powiedziała do mnie, że jest jej przykro, że jestem taki smutny. Dosyć niedawno pewien chłopaczek się mnie zapytał "dlaczego pan jest zawsze taki smutny?"
I co ja mam na to odpowiadać. Od 8 lat mam depresję, mam #!$%@? życie, #!$%@?ą pracę, jestem niepełnosprawny od urodzenia. Nie mam nic, nic nie osiągnąłem i nie umiem się cieszyć. #gownowpis #depresja
  • 18
@Pietruchoowy: Tindera nie zakladaj bo masz racje z tym ze sie tylko rozczarujesz.
Tym ze nie masz dloni to bym sie nie przejmowal za bardzo...przynajmniej z perspektywy postrzegania przez innych bo z wlasnej perspektywy brak 5 palcow to troche dupa.
I tutaj masz dwie drogi:
1) Zakladasz proteze i rękawiczke jak #!$%@?
2) wkrecasz hak jak pirat
Wybor pozostawiam tobie
@Pietruchoowy oj Mireczku Twoja niepełnosprawność może utrudniać trochę nornalne funkcjonowanie ale wydaje mi, że rodzice dali ciała i nie próbowali mimo to zaszczepić w Tobie radości i wiary w siebie. Jeśli masz zdiagnozowana depresję to może warto się polozyc na jakiś czas do szpitala. To jest #!$%@? choroba. Trzeba dłużej brać leki bo antydepresanty zaczynają działać dopiero po kilku miesiącach a czasami nawet i do końca życia. Poza tym myślę, że jednak