Wpis z mikrobloga

#cloutmma Zrobili na razie dosłownie wszystko by ta gala i ogólnie cała federacja została zamknięta a już na pewno znienawidzona, idioci za kartę dali niemałe pieniądze, pewnie wszystko tak samo zrobione jak #highleague na zasadzie "zapłacimy później, fani lexy kupią ppv". Ten kto prowadzi ich social media to też jakiś wylew, aż rzygać się chce. Ktoś pisze im komentarz zaraz ma jakąś durną odpowiedź.. Taki styl prowadzenia social mediów, i tzn "admina" który jest jakby osobnym bytem wprowadziło #famemma teraz już każda federacja takie coś stosuje. Ale Clout robi to źle..

Ogólnie to to całe Clout mnie tak nie męczy jak postać Lexy, która robi co jej się podoba, wciska taki bullshit wszystkim dookoła, jeszcze 2 miesiące temu nie wiedziała jaki zestaw zamówić w McD, teraz jest wielką biznes women.. Nie no tragedia, mam nadzieję że #wardega odpali #wataha i zrobi porządek. Swoją drogą, co on tak zwleka z tym materiałem o Nikicie, Ferrarim i Trumanie...teraz właśnie powinien uderzyć jeszcze w Clout, on na bank by się dokopał głębiej niż #niewiemalesiedowiem #amadeuszferrari już ma cały pampers, bo już taktycznie wypiął się na Nikitę i Trumana :D Ogólnie to nieźle zboczyłem z kursu w tym poście. Pozdro
  • 4
@Hejtel: fame nie wprowadziło admina, ale bardzo dobrze zreaktywowalo ten trend. Wgl z tego co pamietam to fame, gbs i betclic jakoś w jednym momencie zrobiło to zagranie. No a teraz wszędzie ksero admini na prime, clout, fortunie i tak dalej