Wpis z mikrobloga

#play #smartfon #iphone #siecikomorkowe

Korzystał ktoś z tego ubezpieczenia telefonu od play?

Tak sobie mysle ze i tak opłacam legimi 20zl/mc za pakiet ebooków. W play za 30zl jest ochrona urzadzenia i do tego pakiet legimi ebook+audiobook, normalnie kosztujący 45zł. Wiec usługa ubezpieczenia wychodzi bardzo tanio, jak dla mnie to za darmo.

oferuja niby naprawy do 2800 brutto rocznie, rozbicia, zalania wodą itp. Wyglada bardzo korzystnie. Ktoś korzystał z tych napraw? Działa to bezproblemowo? Gdzie sa realizowane naprawy? producent czy jakies serwisy? Niby po naprawie telefon zachowuje gwarancję.

Jeszcze nigdy w zyciu nie rozwalilem wyswietlacza w telefonie ale w obecnym wymiana kosztuje 1800zl, wiec zawsze to byloby jakeis zabezpieczenie
  • 3
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: jak tak gratis prawie to bym brał. Ja lata temu miałem motorolę ubezpieczoną przy zakupie w xkomie i ubezpieczalnia naprawiła mi raz na chińskich częściach reklamacje naprawy nic nie dały, a później powiedzieli że to moja wina. Telefon już był warty 200zł wtedy więc dałem sobie spokój. Ogólnie jak miałbym dużo płacić za ubezpieczenie telefonu to bym nie brał, jeśli tak przy okazji to warto się zabezpieczyć. Drogi telefon to
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Naprawy realizuje DigitalCare czyli tak naprawdę podmiot który obsługuje większość operatorów w zakresie ubezpieczeń urządzeń. Telefony naprawiane są w autoryzowanych serwisach z użyciem oryginalnych części. To o czym mówisz w Play, to nie ubezpieczenie, a właściwie usługa Play360. Jest to zestaw usług w tym ochrona telefonu. Zapytasz jaka różnica? Nie jest to ubezpieczenie, więc nie masz zapisów o udziale osób trzecich i nie musisz zmyślać wyimaginowanych scenariuszy, że przy wysiadaniu
  • Odpowiedz