Wpis z mikrobloga

@Runaway28: Broda ogólnie może ratować trochę sprawę, kiedyś znałem gościa co miał taką #!$%@?ą brodę i jak mu się pewnego razu przyjrzałem to error 404 szczęka not found, normalnie typ był "the birdcelest", ale dzięki brodzie nie było tego widać dopóki się ktoś nie przyjrzał.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: ja jestem birdcelem i masz rację z tym że broda może trochę podratować
@Runaway28 jak ci nie rośnie to wypróbuj minoxidil, olejek 5% do psikania na mordę, w aptece można kupić, ja od niego normalnie mam zarost który jeszcze zagęszczam, a wcześniej mi tylko was rósł i pojedyncze włoski na bokach XD
  • Odpowiedz
  • 1
@starykuc: probowałem, zakończyło się reakcją alergiczna, podrażnieniem i łuszczeniem się skóry. Moj kuzyn próbował i średnio u niego to wyszło.. eehh mam do dupy geny. Ktoś mi powiedział tylko że jeszcze wzrost i oczy mnie chociaż trochę ratują. Tylko to
  • Odpowiedz
  • 0
@Glock17: 184-185 czyli nie tak dużo jak na dzisiejsze standardy w szkole byłem jednym z wyższych teraz jak stałem przy 20 letnich oskich (sąsiadów żeby nie było) to byłem raczej ten niższy a przynajmniej w grupie tych niższych
  • Odpowiedz