Wpis z mikrobloga

@WielkiCzarodziej @tellet po pierwsze lenie śmierdzące, jakbyście zapoznali się z nagraniem to wiedzielibyście w jakich okolicznościach kierowca zestawu znalazł się na lewym pasie.
Po drugie, nagranie nie jest moje i widzę, że błędem było robienie screena z całego nagrania w momencie już jak kierowca zestawu zmuszony był #!$%@?ć na lewy pas.
Wiele wykopków to faktycznie ameby umysłowe.
  • Odpowiedz
@TheDestroyer: czyli wyprzedzał osobówkę jadącą środkowym pasem, samemu zjeżdżając na lewy? xD Bo mu typ pokazał faka, pewno dlatego, że nie siedział na prawym? Bo puszka nie wciskała hamulca praktycznie do samego końca filmiku,

ehhh kuweciarze
tellet - @TheDestroyer: czyli wyprzedzał osobówkę jadącą środkowym pasem, samemu zjeż...

źródło: c

Pobierz
  • Odpowiedz
@tellet kolejna ameba, która zgrywa alfę i omegę i nie wie, że środkowy pas tutaj jest „prawym” pasem, gdyż jest pierwszym od strony prawej który służy do jazdy na wprost, a znalazł się na skrajnym lewym po tym jak idiota w skodzie wyhamował go nie mając pojęcia co może się stać jak taki manewr wykona się przed zestawem. Kierowca zestawu jednak okazał się być bardzo miłym dla kretyna ze skody i pozwolił
  • Odpowiedz
Kierowca zestawu jednak okazał się być bardzo miłym dla kretyna ze skody i pozwolił mu w całości wrócić do domu.


@TheDestroyer: panowie zycia i smierci #!$%@?, tirowcy to serio maja #!$%@? w glowie, te twoje "cale nagranie" tez zaczyna sie od momentu jak typ w skodzie juz jest #!$%@?, ciekawe czemu nie ma na przyklad poprzednich 2 minut? moze łaskawy pan darujacy zycie wylecial sobie na lewy i skoda musiala gwaltownie
  • Odpowiedz
@TheDestroyer: właśnie obejrzałem filmik i chyba sobie jaja robisz. skoda pokazywala faka ale jechala z normalna predkoscia otoczenia, a tirowiec juz sraki dostal i na lewy pas nie wiadomo po co, jeszcze przy okazji prawdopobnie wymyszujac bo zrobil slalom przy zmianie pasa. #!$%@?
  • Odpowiedz
@harrame: I co miałoby usprawiedliwiać wyhamowanie przed tirem do zera? Za coś takiego powinni zabierać prawo jazdy jak nie potrafisz panować nad emocjami i musisz się ‚zemścić’ na #!$%@? drodze gdzie są inni

Oczywiście gdyby nie to ze typ jest w tirze to przyznalibyscie opowi racje, ale wiadomo w hierarchi wykopkoweji tir służbowa skoda tir jest niżej wiec to na pewno jego wina xD co za typy

@WielkiCzarodziej
  • Odpowiedz
@Szalom: nie, dla mnie idioci moga jechac wszystkim, albo byc pieszo, dla mnie idiota to idiota, ale stwierdzenie ze "cale" nagranie to takie ktore zaczyna sie jak ktos juz jedzie ze srodkowym palcem w gorze to zwykla manipulacja i robienie z siebie ofiary
  • Odpowiedz
@harrame: Robienie z siebie ofiary xd Pytam jeszcze raz - jaka sytuacja usprawiedliwiłaby wyhamowywanie przed maska komuś? Bo serio zmienił pas nie tak jak debilowi ze skody się podobało? Mnóstwo jest sytuacji na wykopie z takimi szeryfami którzy wymierzają sprawiedliwość by podleczyć sobie ego. I zazwyczaj jasnym jest ze ten hamujący to idiota. Nagle kierowca tira coś dodaje wiec to na pewno jego wina xD

NIE MA TAKIEJ SYTUACJI KTÓRA BY
  • Odpowiedz
  • 0
@paw4da nic nie robię bo nie mam nawet kat C, a o C+E nie wspominając. Jakbyś był człowiekiem rozumnym, a nie ułomnym niedorozwojem to najpierw zapoznał byś się z tematem, a później z siebie idiot Nie zrobił. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz